Hearts of Iron IV alınır mı?

ragnar6

Femtopat
Arkadaşlar oyun şu an benim için çok pahalı. Alacaksan DLC'leri de almalısın diyorlar. DLC'leri de alırsam zaten imkansız. Xbox Game Pass'den alsam DLC yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Oyunu sevdim.

Bilmediğimden soruyorum DLC'lerin ne artısı oluyor? Ana oyuna ne ekliyor?

Oyundaki ülkelere katkısı oluyor genelde. Boğazlarda mesela Türkiye,Bulgaristan ve Yunanistan için özel odak ağacı ve seslendirmeler eklendi. Bazı tarihsel olaylar eklendi. La resistance gibi bir DLC ajan için önemli. Oyunda bu DLC'yi alırsan istihbarat teşkilatın oluyor. Ajan yollayabiliyorsun ülkelere. DLC önemli ama almazsan çok eksik hissetmezsin. Dediğim 2 DLC bence alınmalı.

Oyundaki ülkelere katkısı oluyor genelde. Boğazlarda mesela Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan için özel odak ağacı ve seslendirmeler eklendi. Bazı tarihsel olaylar eklendi. La resistance gibi bir DLC ajan için önemli. Oyunda bu DLC'yi alırsan istihbarat teşkilatın oluyor. Ajan yollayabiliyorsun ülkelere. DLC önemli ama almazsan çok eksik hissetmezsin. Dediğim 2 DLC bence alınmalı.

Peki Xbox Game Pass'den alsam Steam'daki DLC'yi kullanabilir miyim? Steam'de daha pahalı çünkü.

Geri
Yukarı