Hearts Of Iron IV "failed to connect" hatası

RX 560 Tİ

Hectopat
Hearts Of Iron IV'de multiplayer mod oynamak istiyorum arkadaşımla ama hiçbir odaya katılmıyor. Başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. Oyunun dosyalarını doğruladım, düzelmedi. Çözümü nedir?

Hearts Of Iron IV'de multiplayer mod oynamak istiyorum arkadaşımla ama hiçbir odaya katılmıyor. Başlıkta yazdığım hatayı alıyorum. Oyunun dosyalarını doğruladım, düzelmedi. Çözümü nedir?
Siz veya arkadaşınız host olmayı denediniz mi yoksa sadece başka serverlara girmeye mi çalıştınız?

Siz veya arkadaşınız host olmayı denediniz mi yoksa sadece başka serverlara girmeye mi çalıştınız?
Arkadaşım odayı kurdu katılmaya çalıştım aynı hata. Diğer serverları denedim yine aynı hata.
Genellikle oyun sürümü ve Launcher sürümü uymadığında oluyor bu sorun, Launcher üzerinden Launcher ve oyun sürümünü kontrol etme şansınız var mı? Ya da herhangi bir mod yüklediyseniz erişimi engelliyor olabilir.
Arkadaşımla aynı modu yükledik. Oyun sürümlerimiz aynı. En güncel hali.

Arkadaşım odayı kurdu katılmaya çalıştım aynı hata. Diğer serverları denedim yine aynı hata.

Arkadaşımla aynı modu yükledik. Oyun sürümlerimiz aynı. En güncel hali.

Muhtemelen mod yüzünden sunuculara almıyor, modu kaldırıp bir denemenizi öneririm.

Muhtemelen mod yüzünden sunuculara almıyor, modu kaldırıp bir denemenizi öneririm.
Modu devre dışı bıraktım yine aynı sorun hocam.
Oyuna girmeden Clear User Directory yapın,oyun dosyalarını doğrulayın.Modları da kontrol edin vanilla giriyorsanız kapatınız.Yukarıdaki metotlar işe yaramazsa rapor alıp paylaşın çözerler
Deneyeceğim.
Oyuna girmeden Clear User Directory yapın,oyun dosyalarını doğrulayın.Modları da kontrol edin vanilla giriyorsanız kapatınız.Yukarıdaki metotlar işe yaramazsa rapor alıp paylaşın çözerler
Clear user directory seçeneği nerede?

Launcher açılınca biraz alta gelin orda hocam
clear.PNG

Maalesef her dediğinizi denedim ama olmuyor. Yine de hepinize teşekkür ederim.
Process Monitör ile hata raporu alıp paylaşabilir misiniz? Olmadı sil yükle yapın az yer kaplıyor oyun.

Geri
Yukarı