Hearts of Iron IV FPS düşüşü

Akfortisev

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, sistemim RX 5600XT Ryzen 5 3500X ve HOI4 oyununda 20FPS falan alıyorum anlamsız bir şekilde, eski bilgisayarımda daha çok FPS alıyordum sanırsam AMD A10 7870K işlemciyle :D nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlar'ınız tam mı? Ya da zararlı olabileceğini düşündüğünüz bir yazılım var mı?
Zarar verebilecek bir yazılım yok yeni kurdum sayılır bilgisiyarı internetten dosya bile yüklememiş olabilirim belkide driver olarak ekran kartından 20.10.1kullanıyordum sanırsam son drivere geçmedim şuanda geçeyimmi?
Biosum sanırsam güncel değil 1sürüm geride anakartım B450m s2h ama bu sebepten fark edeceğini düşünmüyorum ben açıkçası.

HOİ 4 FPS bakımından çok sıkıntılı bir oyun. GeForce Now'dan oynadığımda bile 20 FPS'yi geçemiyorum. Daha öncesinde GTX 1070 ile de oynadım. Onda da aynıydı.
Özellikle 1942 sonrasında oynanmaz bir hale geliyor.

HOI 4 FPS bakımından çok sıkıntılı bir oyun. GeForce Now'dan oynadığımda bile 20 FPS'yi geçemiyorum. Daha öncesinde GTX 1070 ile de oynadım. Onda da aynıydı.
Özellikle 1942 sonrasında oynanmaz bir hale geliyor.

1936 tarihinden itibaren aynı bende ama şöyle 42 ve 36arası fark yok hep aynı değerler alıyorum ben😳

Yeni konular

Geri
Yukarı