Hearts of Iron IV FPS düşüşü

berkan50

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda zaman durmuşken en az 30'la 60FPS arası değişiyor ama zamanı hızlandırdığımda oyun en fazla 20 FPS oluyor bazı yayıncıların videolarına baktığımda ise adamların oyunu o kadar akıcı ki modla falan yapıyolarsa yardımcı olabilir misiniz? Bu arada donanım özellikleri gayet çok iyi yani donanımsal olmasının imkanı yok. Boşuna söylemenize gerek yok.

Oyunda zaman durmuşken en az 30'la 60FPS arası değişiyor ama zamanı hızlandırdığımda oyun en fazla 20 FPS oluyor bazı yayıncıların videolarına baktığımda ise adamların oyunu o kadar akıcı ki modla falan yapıyolarsa yardımcı olabilir misiniz? Bu arada donanım özellikleri gayet çok iyi yani donanımsal olmasının imkanı yok. Boşuna söylemenize gerek yok.

Sıcaklık.

İmkanı olamaz öyle bir şeyin buraya yazarken sıcaklık değerlerine vs. baktım merak etmeyin gayet iyi.

Yani 42 yılından sonra bayağı sıkıntı çıkarıyor 15 FPS'ye kadar düşüyor 4X 3X aldığımda ise çok yavaş geçiyor bazı yayıncılarda denk geldim o kadar akıcı ki nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum.
Oyun işlemciye bağlı. Eğer optimizasyonu iyi bir mod ile beraber oynuyorlarsa, normaldir.

Bahsettiğin çok iyi sistem 3500U işlemcili notebook.

Yani oyuna göre iyi bu oyunun minimum sistem gereksinimlerine göre iyi o manada dedim.
Bu oyunda FPS'in hiçbir önemi yok. Ben GeForce NOW'dan oynuyordum orada bile daha 36'da FPS 25'i geçmiyordu çünkü oyunun optimizasyonu çöp.

Mod olarak şunu önerebilirm:

Denedim bunu o dediğim yayıncılardaki gibi akıcı olan modu soruyorum bunu denedim sağ ol.

Geri
Yukarı