Hearts of Iron IV nasıldır?

enes3

Hectopat
Merhaba Hearts of Iron IV bu oyun hakkında düşünceleriniz neler? Nasıl oyundur güzel midir beni kendine çeker mi ya da 2-3 saat sonra rafa kaldırırım? Ya da uzun süreli oynayabilir miyim hazır oyunda indirimdeyken?

Ya da oyunun yanında DLC almam gerekir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
DLC alman gerekiyor. Oyunun kendisi çok ham. Güzel oyundur. Kendisi 1000-2000 saat bile oynatabilir. Tabii ikinci dünya savaşı, strateji oyunu falan sevmen lazım.

Merhaba Hearts of Iron IV bu oyun hakkında düşünceleriniz neler? Nasıl oyundur güzel midir beni kendine çeker mi ya da 2-3 saat sonra rafa kaldırırım? Ya da uzun süreli oynayabilir miyim hazır oyunda indirimdeyken?

Ya da oyunun yanında DLC almam gerekir mi?
Oyuna alışmak/öğrenmek 50 saatten bile uzun sürebilir :),fakat sonra keyif almaya başlarsınız bence,ben oynuyorum.Fakat bağımlılık yapabilir!

200 300 saatlik oyuncu bile yeni şey öğreniyor oyunda. Biraz zaman isteyen bir oyun.

Sana oyunu anlatmayacağım zaten biliyorsun öğrenmen biraz zaman alabilir ama öğrendikten sonra her gün en az 4-5 saat oynarsın
DLC ise mutlaka ve mutlaka Battle for the bosporus almalısın Türkiye'ye özel odak ağacı var.
Oyunu biraz daha ilgi çekici hale getireyim dersen la resistance al ajan DLC'si ajanların oluyor ülkelere ajan sokabiliyorsun aynı şekilde farklı ülkelerden de sana ajan geliyor eğer istihbarat servisin gelişmiş ise kendi ülkene giren ajanı yakalıyorsun.

Hocam oyunu 100 saat oynamışbiri olarak eğer strateji oyunlarını seviyorsanız ve bu oyunları öğrenmek için vakit harcarım diyorsanız bu oyun tam bir biçilmiş kaftan. Oyun açıkçası anlaması kolay öğrenmesi uğraştırıcı ve zor ama eğer öğrenirseniz çok seveceğiniz bir oyun olur multiplayer seçeneği de var. DLC olarak Battle for the Bosporus DLC sini almanızı tercih ederim Türkiye'ye özel gelmiş bir DLC dir bu.
Kısacası strateji oyunlarını seviyorsanız ve vakit harcarım diyorsanız oyunu hazır inidirimdeyken alabilirsiniz iyi eğlenceler :)

Geri
Yukarı