Hearts of Iron IV'ü Microsoft Store'dan alan ve Steam'den alan birlikte oynayabilir mi?

Boran Hamarat

Kilopat
Daha fazla  
Steam'de Hearts of iron 4 hesabım mevcut ama kız arkadaşımla oynamak için bir tane daha almak istiyorum ama steamde 340 tl ye çıktı indirimde de 150 lere falan düşüyor Microsoft Store'da çok daha uygun ve dlcleri de Microsoft Store'dan almayı düşünüyorum multiplayer olarak birlikte oynayabilir miyiz ben Steam'den o Microsoft Store'dan alsa? Bir de ben kendi hesabıma hesabıma Dlc'leri microsoft store üzerinden alabilir miyim oyun Steam'den Dlc'ler Microsoft Store'den?

Steam'de Hearts of Iron 4 hesabım mevcut ama kız arkadaşımla oynamak için bir tane daha almak istiyorum ama Steam'de 340 TL'ye çıktı indirimde de 150'lere falan düşüyor Microsoft Store'da çok daha uygun ve DLC'leri de Microsoft Store'dan almayı düşünüyorum multiplayer olarak birlikte oynayabilir miyiz ben Steam'den o Microsoft Store'dan alsa? Bir de ben kendi hesabıma hesabıma DLC'leri Microsoft Store üzerinden alabilir miyim oyun Steam'den DLC'ler Microsoft Store'den?

Server ID gibi bir şey olacak onunla birbirinize platformlar arası bağlanabiliyor olmalısınız.

Geri
Yukarı