Çözüldü HOI4 Microsoft Store'dan alınırsa oyunu Steam'den alan arkadaş ile oynanabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Denizz0

Hectopat
Merhaba arkadaşımda HOI4 var bende yok ve almak istiyorum fakat Steam'deki fiyatı 340TL bende farklı yerlerden bakarken Microsoft Store'da buldum.
Ve fiyatı 113 TL'idi. Ben Microsoft Store'dan alırsam oyunu Steam'den alan arkadaşımla beraber oynayabilir miyim?

Çözüm
Evet alıyorum çünkü teşekkürler.

Yeniden cevaplıyorum olmadı.
Arkadaşınız oyuna girerken bu ekrandan Nakama MP olanı seçmek zorunda.
1694254350926.png
Merhaba arkadaşımda HOI4 var bende yok ve almak istiyorum fakat Steam'deki fiyatı 340TL bende farklı yerlerden bakarken Microsoft Store'da buldum.
Ve fiyatı 113 TL'idi. Ben Microsoft Store'dan alırsam oyunu Steam'den alan arkadaşımla beraber oynayabilir miyim?

Sanırım oynayamıyorsunuz cross play özelliği yok ben arkadaşımla denemiştim uğraşmıştık ama olmamıştı en son o oyunu Steam'den almıştı öyle oynayabilmiştik.

Barbarossa 1.11.13 - Nakama Crossplay - Checksum d173 Burada da yazıyor, Barbarossa güncellemesi ile gelmiş ancak DLC'ye sahip olmanız gerekiyor mu emin değilim.

@Denizz0 sorununuz çözüldü diye düşünüyorum?

Evet alıyorum çünkü teşekkürler.

Oyun sunucuları ayrı değil diye hatırlıyorum, bu yüzden oynanabilir.

HOI IV'ün sitesinden bir paylaşım:
Eki Görüntüle 1937402
Yeniden cevaplıyorum olmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı