Steam Hearts of Iron 4, 3 ücretsiz DLC veriyor

Starter Pack sürümü ile gelen tüm DLC'leri ücretsiz yapmışlar, ne diyebilirim ki. Bu Paradox EA'dan daha beter. Bizim gibi ekstra para verip Starter sürümü almak yerine düz modelini alıp bu DLC'leri alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, ekstra para vermemize rağmen bizi enayi yerine koyan Paradox'un da strateji oyunlarında ki bu tekelliğini kaptırmasını temenni ediyorum.
Ortak yolu bulup farklı DLC'leri ücretsiz yapmak çok mu zordu?

Starter Pack sürümü ile gelen tüm DLC'leri ücretsiz yapmışlar, ne diyebilirim ki. Bu Paradox EA'dan daha beter. Bizim gibi ekstra para verip Starter sürümü almak yerine düz modelini alıp bu DLC'leri alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, ekstra para vermemize rağmen bizi enayi yerine koyan Paradox'un da strateji oyunlarında ki bu tekelliğini kaptırmasını temenni ediyorum.
Gerçekten katılıyorum. Veya o DLC'lere sahip kişilere farklı DLC'leri verebilirlerdi.

HOI4 DLC'lerini ucuzken almamıştım şimdi bedava olduğunu görünce sevindim fakat önceden alan arkadaşlara bir kıyak yapılması lazım.

Bir arkadaşta yorumda "Paradox'un tekelliğini kaptırmasını temenni ederim." yazmış. Paradox'un EU4, Vic3, HOI4 ve CK3 oyunlarını HOI4 hariç DLC'leriyle birlikte oynayıp bayılmış biri olarak bende arkadaş gibi düşünüyorum. Paradox'un çıkarttığı her oyunda DLC spamlaması gibi aşırı saçma bir şey var yani DLC yoksa oyun eksik. Sırf bu yüzden HOI4'ü adamakıllı oynayamamıştım. Umarız Paradox'un yaptığı Grand strategy oyunları kadar keyifli Grand strategy oyunu yapan başka bir firma çıkar.

Hahhahhah ben torrent oynuyorum ihtiyar. Giriyorum Steam’e, bir tane oyun buluyorum ve indiriyorum. Artık ücretsiz oyun bile kovalamıyorum. Neyse hoi de çöp zaten hayırlı oyunlar.

Geri
Yukarı