[Hediye] 2 adet 240GB SSD

Abimlerin 2016'da aldığı laptopu kullanıyorum. İçinde SSD yok hard disk var. Yakın zamanda PC almayı planlıyorum fakat bu süre uzayabilir de. Ancak benim yerime muhtemelen başkaları daha fazla hak ediyordur. Ayrıca ailem böyle bir şeye izin vermez gibi görünüyor fakat durum değişebilir de. Umarım ihtiyacı olan birine gider.

Arkadaşın bilgisayarı kullanılamaz halde. Çünkü HDD öldü direkt. Boot edebileceği hiçbir şeyi yok açılmıyor bilgisayar. 240GBlık SSD almak istiyor ama parası yoktu. Seçilirsem ona vereceğim. Konu da açarım gelişmeler hakkında.

Hocam eğer makul fiyata verirseniz satın almak isterim. Hediye verecekseniz bile gerçeksen ihtiyacı olan kişi isteyemez. Eğer satmam derseniz çekiliş en iyisi.

Abimlerin 2016'da aldığı laptopu kullanıyorum. İçinde SSD yok hard disk var. Yakın zamanda PC almayı planlıyorum fakat bu süre uzayabilir de. Ancak benim yerime muhtemelen başkaları daha fazla hak ediyordur. Ayrıca ailem böyle bir şeye izin vermez gibi görünüyor fakat durum değişebilir de. Umarım ihtiyacı olan birine gider.

SSD'yi nasıl laptopa takacaksın? Taşıyarak mı yoksa yeni alacağın PC'ye mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı