Hediye T450BT JBL geldi sahte mi gerçek mi?

Alper Kyr

Decapat
Daha fazla  
Hocam bana kulaklık hediye geldi fakat o kadar kalitesiz ki sahtemi anlayamadım anlayan var ise bakabilir mi?

Dosya Ekleri

• 93E4B496-7C00-47B3-9D3D-43D64BA241AB.jpeg
    93E4B496-7C00-47B3-9D3D-43D64BA241AB.jpeg
    64,9 KB · Görüntüleme: 157
JBL ses kalitesi zaten çok iyi değil. Bunu düşünmemiş olabilirsiniz. İnternetten inceleme videosu ile karşılaştırın.
Kulaklık kalitesi markayla değil kulaklığın spesifikasyonlarıyla ölçülür. Marka konusunda yanlış yönlendirmeyelim insanları. Kaldı ki JBL marka olarak oldukça iyidir.

Kulaklık kalitesi markayla değil kulaklığın spesifikasyonlarıyla ölçülür. Marka konusunda yanlış yönlendirmeyelim insanları. Kaldı ki JBL marka olarak oldukça iyidir.

Birkaç sene T600BT kullandım. İlk kullandığımda ses kalitesi çok kötüydü. Hatalı ürün sandım. Lütfen önermeyelim şu markayı. Onun yerine Anker almak daha mantıklı.

Pedler tuhaf duruyor ama plastik aynı. Ses kalitesi nasıl?
Ses kalitesini şöyle açıklayabilirim takmama gerek yok herkes duyuyor
Jbl kulak içi olarak kullanmıştım çok memnundum fakat bunu ilk kez kullanıyorum ve gerçekten çok kötü duruyor ses kalitesi kötü kullanılan malzeme çok kötü kulaklığı açmaya kalkışsam kırılacak gibi
Sesi çok kötü takmama gerek yok herkes duyuyor
Kulaklığın ped kısmı biraz değişik duruyor, ses kalitesinden daha net anlaşılır.
Ped kısmı zaten çok küçük yani kullanılacak gibi değil
Birkaç sene T600BT kullandım. İlk kullandığımda ses kalitesi çok kötüydü. Hatalı ürün sandım. Lütfen önermeyelim şu markayı. Onun yerine Anker almak daha mantıklı.

Hocam aklıma takıldı da sorayım dedim örnegin siz T600BT.
Kulanmışsınız diyelim ki birisi aradıgında telefonun kendi sesimi çalıyor yoksa farklı bir garip bir sesmi geliyor?

Son düzenleme:
Halen aynı şeyi yapıyorsunuz. :) Siz böyle giderse daha çok kötü kulaklık kullanırsınız. Frekans aralığına, hassasiyetine, empedansına, incelemelere vs. baktınız mı satın almadan önce? Anker ne alaka diye de söylemeden edemeyeceğim. Ben herhangi bir marka/model önermedim bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı