Helal olsun Galatasaray!

gemiciadam

Kilopat
Yer
İzmir - KARŞIYAKA
Daha fazla  
Meslek
Gemi İnşaatı / Makina Mühendisliği
Helal olsun Galatasaray! Ben bu en zor günde bile bu skora razıyım. Helal olsun abi. Barça'ya karşı oynadığın iyi maç izlettiğin için eyvallah. Noldu arkadaşlar 6 yiyeceksiniz diyenler, 4 tane sopa yieceksiniz diyenler ne oldu size sorarım? İyi mi yaptınız dalga geçmekle? Şimdi diyeceksiniz adam sizleri gömdü, barça çok iyiydi vs. . Sanki biz bilmiyor muyuz iyi olduğunu? Galatasaray büyüklüğünü herkese karşı büyüklüğünü kanıtladı! Yenilgisiz devam ediyoruz.

Şaka gibi değil mi? Torrent'e helal olsun Fatih Terim'in oyun planını benimsemiş gibi, gerçi başka ne seçeneği olabilirdi ki Taylan-Berkan ile. Üstüne bir de kontradan gol attık.
52.000 taraftar önünde, Sami Yen cehenneminde tur neden olmasın?

Şaka gibi değil mi? Torrent'e helal olsun Fatih Terim'in oyun planını benimsemiş gibi, gerçi başka ne seçeneği olabilirdi ki Taylan-Berkan ile. Üstüne bir de kontradan gol attık.
Ben %100 kazanacağımızı düşünüyorum. Bu kadar baskı altında böyle iyi oynadıysak, İstanbul'da gömeriz.

Samiyende çok efsane olacak hocam bencede ama Xavi biraz hafife alıp biraz genç kadro ile çıktı. Hata yaptı bence. Sonrasında da değerlendremediler.
Namağlup Avrupa Fatihi Galatasaray. İstanbul'da bu maç bizim, bu kadar baskı altında çok güzel oynadık. Barcelona'nın şansı yok.
En güzelide yenilgisiz şu turu geçersek efsane olur )

Galatasaray kaldığı yerden devam ediyor. Sonuç olarak üstünlük kuramadık belki ama güzel futbol oynadık bence. Hem taraftar hem de oyun olarak Galatasaray ruhunu gösterdik. Sıra İstanbul'daki maçta.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fenerbahçe'li biri olarak. Maçı izledim. Galatasaray bence iyi oynadı. Birkaç nokta atışı denen pas vardı. Bunları pek beceremedi bunun dışında beğendiğim. İyi bir skor aldığımızı düşünüyorum. Benim beğendiğim forvetler diagne ve gomis olsun iyi forvetler. Yalnız orta saha da lider yok. Kerem iyi futbolcu ancak yanında yardımlı oyuncu olmayınca oyundan düşüyor. Orta sahaya sağlam bir oyuncu lazım. Taylan, berkant bu oyuncular Türkiye liginde gider. Bu tarz üst düzey maçlarda zor iş. İnşallah Barcelona'yı İstanbul'a gömeceğiz. Unutmadan Pena'yı ilk defa izledim. Güzel kaleci.

Yeni konular

Geri
Yukarı