Helal olsun Galatasaray!

Ben %100 kazanacağımızı düşünüyorum. Bu kadar baskı altında böyle iyi oynadıysak, İstanbul'da gömeriz.
Hiç belli olmaz, nede olsa aynı şey 2-3 hafta önce Napoli'nin başına geldi. Adamlar gitti deplasmanda 4 tane yerleştirdi. Ama tabii avantajı kaptık ve bu takım bu taraftarla birlikte evinde çok daha iyi oynuyor bu da bir gerçek.

1646949875544.png

Keşke 0 - 1 olsaydı ah be...
(Galatasaray'lı değilim ama destekliyoruz tabii.)

Maçı izlemedim ama izleyip yorum yapabilirim. Top çoğunluğu ve oyunu domine etmiştir barca.

Maç çok heyecanlı geçti öncelikle söylenecek söz yok bu maç için ama fark yer diye söylenenlere güzel cevap oldu bu oyunu Süper Lig'de oynasalar güzel yerlere gelebilirdik. Gomis'in ofsayt pozisyonu bana Real Madrid maçındaki Drogba posizyonunu hatırlattı. Sizin görüşleriniz nelerdir?

GS bugün yırttı ama bu şekilde maç kazanamaz. İstatistiklere bakıldığında maç sadece 10 kişi arasında geçti diyebiliriz. Barça tek kale oynadı yani. Barça hafife aldı.

GS bugün yırttı ama bu şekilde maç kazanamaz. İstatistiklere bakıldığında maç sadece 10 kişi arasında geçti diyebiliriz. Barça tek kale oynadı yani. Barça hafife aldı.

Öyle olacağını herkes biliyordu zaten amacımız 0-0'ı korumak gibi bir şeyydi.

Helal olsun Galatasaray! Ben bu en zor günde bile bu skora razıyım. Helal olsun abi. Barça'ya karşı oynadığın iyi maç izlettiğin için eyvallah. Noldu arkadaşlar 6 yiyeceksiniz diyenler, 4 tane sopa yieceksiniz diyenler ne oldu size sorarım? İyi mi yaptınız dalga geçmekle? Şimdi diyeceksiniz adam sizleri gömdü, barça çok iyiydi vs. . Sanki biz bilmiyor muyuz iyi olduğunu? Galatasaray büyüklüğünü herkese karşı büyüklüğünü kanıtladı! Yenilgisiz devam ediyoruz.
Bu kadar kudurmana gerek yoktu :D

Tebrikler Galatasaray...

O kadar baskı ve oyunculara karşı yapılması gerekeni yaptık bence. Topu rakibe verdik ve defansa kapandık. İstanbul için aynısı olmaz büyük ihtimal.

Tebrikler. Gomis’in pozisyonu keşke ofsayt olmasaydı. Ama sıkıntı yok, İstanbul'da çok farklı olacak. Bu maçta biraz da şanslıydık,
Umarım İstanbul'da daha iyi futbol görürüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı