Helikopter kazası yaptığımız oyunun ismi neydi?

Biraz daha ipucu gerek ben de merak ettim şimdi.
bak şimdi oyunda ilk bir helikopter kazası oluyor.kaza minecrafttaki gibi yarıkların birinde oluyor.yaralı bir erkek arkadaşımız var pilotta yaralı.bizi amacımız onlara yardım etmek ve kurtulmak.oyunda yürüme diye bişey yoktu seçimler vardı.nereye basarsak oraya bi anda geliyorduk.oyunda pek konuşmada yoktu oyun gerçekçiydi.kamera falan dönmüyordu hep sabitti.bildiğin internetteki escape oyunları gibi ilerleme ve bakış açısı vardı.

@TheAny siz biliyormusunuz acaba oyunu?
Oyunun ismini hatırlamıyorum ama araştırıyorum. Oyunla ilgili hatırladığım şeyleri paylaşayım.

Türkçe seslendirmeye sahip, Windows mağazası üzerinden indirdiğimiz, ilk bölümlerinin ücretsiz olduğu, çizgi film vari grafiklere sahip, ana karakterimiz kız, puzzle türü bir oyun. Windows 8'in çıkış yaptığı dönemlerdeki bir oyundu.

bilgisayar toshibaydı oyun içinde vardı microsoftun oyunu veya yavsiye ettiği için koyduğu bir oyun olabilir.2010-14 arası oynadım
Oyunun ismini hatırlamıyorum ama araştırıyorum. Oyunla ilgili hatırladığım şeyleri paylaşayım.

Türkçe seslendirmeye sahip, Windows mağazası üzerinden indirdiğimiz, ilk bölümlerinin ücretsiz olduğu, çizgi film vari grafiklere sahip, ana karakterimiz kız, puzzle türü bir oyun. Windows 8'in çıkış yaptığı dönemlerdeki bir oyundu.
aynen öyle ben eski diye konuşmaları hatırlamıyor olabilirim belki.köprü falan hatırlıyormusunuz peki?

ARKADAŞLAR BULDUM OYUNUN ADI ADERA GALİBA YİNDEDE SAOLUN

aderamıydı acaba dedğiniz oyun windows 8 oyunları yazınca kazaalı bir puzzle oyunu çıktı galiba benim oyun buydu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı