Hellcase güvenilir mi?

Maykolik

Centipat
CS:GO oynuyorum da bir site gördüm Hellcase.com bu site ile bilgisi olan varsa anlatabilir mi? Mesela kayıt olmak falan ücretsiz mi jetonlar ne işe yarıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO oynuyorum da bir site gördüm Hellcase.com bu site ile bilgisi olan varsa anlatabilir mi? Mesela kayıt olmak falan ücretsiz mi jetonlar ne işe yarıyor?

Güvenilir.Büyük oynamazsan kaybetmezsin.Çok cömertler.Günlük bedava kasa açıyorsun (Daily Free) ben o kasa sayesinde bedavaya onlarca item aldım ve sattım.Şimdi ise artık durumdan rahatsız olmuşlar galiba ve kullanıcı adının sonuna hellcase.com ekleyenler açabiliyor.Kısacası güvenilir.

Güvenilir.Büyük oynamazsan kaybetmezsin.Çok cömertler.Günlük bedava kasa açıyorsun (Daily Free) ben o kasa sayesinde bedavaya onlarca item aldım ve sattım.Şimdi ise artık durumdan rahatsız olmuşlar galiba ve kullanıcı adının sonuna hellcase.com ekleyenler açabiliyor.Kısacası güvenilir.
Kasa açmak için oraya kayıt oluyosun ve isminin sonuna hellcase.com ekliyorum. hergün açabiliyormusun

Kasa açmak için oraya kayıt oluyorsun ve isminin sonuna hellcase.com ekliyorum. Her gün açabiliyor musun?

2 Dolar atman lazım siteye. Ya da her gün kasa aça aça bakiyeni 2 dolar yapacaksın diye biliyorum.
Üstelik sitede şansın yok. Yayıncılara bakma onlar şans takviyeleri var sponsorlar diye.

Geri
Yukarı