Hellcase skin çekmek için 300 dolar yatırmamı istiyor

Yok kart numaramı vermedim de adam söyledi bana direkt. Ben bilgi vermemiş olmama rağmen. O kadar düşmedim henüz.

Konu çözüme kavuşmuş gibi ancak bunu bu konuya ileride bakacak olanlar için yazıyorum. Aklınıza herhangi bir web site getirebilirsiniz, hiçbir güvenli web sitesinde kimsenin kredi kartı numaraları gibi bilgilere erişimi olmaz. Bunlar hash ve salt ile saklanır, direkt veritabanına erişiminiz olsa bile göremezsiniz.

Ayrıca "Support 24/7" gibi ifadeleri asla gerçek siteler kullanmaz.

Hocam biraz geç oldu ama yeni gördüm yıllardır hellcase kullanıyorum.
Hellcase in site dışı desteği yok sadece site içinden yapabilirsiniz paranızın üstüne konmaya da çalışmıyorlar inanın bunu yapsalar fark edersiniz çünkü direkt ban atıyorlar (bedava 70 dolar çektikten sonra ban yedim) ve paranız ShadowPay (hellcasnin ortağı ya da hellcase kuruluşu olması lazım) e gitti siteye giriş yapıp istediğiniz skini alabilirsiniz itemleri satıp nakit çekimi yapmışsınız. DC'den size yazan kişinin attığı site fake öyle bir site ile bağlantıları yok.
Ayrıca fake bir hellcase bulunuyor hellcase i çok iyi bilmiyorsanız farkı anlayamazsınız genelde hellcase yazınca en üste reklam verilmiş site oluyor hellcasenin Steam giriş ekranında login. Hell yazıyor buradan dogrulayabiliriniz. Fake siteye giriş yaptıysanız kart bilgilerini görmeleri normal.
Böyle sitelere giriş yapmadan önce yeni sekmede Steam'e giriş yapın site fake ise tekrar siteye giriş yapmanizi isteyecektir böylelikle fake sitelerden kurtulabilirsiniz ama %100 güvencesi yok ( guardın patlaması da bu nedenle oluyor artık Steam yeni güncellemesi ile giriş bilgileriniz kayıt ediliyor hesap değiştir yaparak bunu sizde görebilirsiniz hatta internet kafede de deneyebilisiniz genelde kapanınca eski sisteme geri döner ama illaki kalıyor giriş yaparsanız sadece yenilendiği için guard isteyecektir ama fake siteler yenilenmediği için istemiyor anladığım kadarıyla.)

5 dolar deplerseniz büyük ihtimal çekebilir hale geleceksiniz.

Zen ödeme yöntemi ya da wallet Card ile 2 dolar yatırabilirsiniz.

@mustafa gerçek

Son düzenleme:
Hesaba 300 dolar gibi bir miktar yatırdım sonunda yine 300 dolarlık skin çıkarttım. Skinleri CS hesabıma aktarmak istiyorum ama Discord üzerinden admin ile yazışırken bir 300 dolar daha depozito için yatırmanız gerekiyor sonra size paranızı geri yollayacağız siz de skinleri alabileceksiniz diyor. Konuşup 100 dolara kadar indirmeyi başardım depozitoyu ama bu normal mi? Zaten hesaba 300 dolar yatırmışken sadece skin pahalı diye kontrol amaçlı depozito istiyorlar bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim. Skinler ellerinde yok diye başka skinler ile değiştirmiştim sonra böyle uğraştırdılar.

Eki Görüntüle 1731247
aynısı benim arkadaşımın başına geldi dostum 20 Euro kaptırmıştı sakın itibar etme adminlerin hiçbirinin pazarlık etme lüksü yok sistem ne diyorsa sadece onu yapmakla yükümlülerdir.

Hellcase supporta ticket attım bakalım.

Hocam adamlar sitelerinde bağırıyor biz size bu şekilde iletişime geçmeyiz diye adamların kendi Support'ları var + çekemiyorsanız garanti scam yemişsiniz uzun zamandır kullandığım bir site böyle bir şeyi ilk defa gördüm.

Konunun Hellcase ile pek bir alakası yok. Bir grup dolandırıcı kendini Hellcase Support olarak gösterip sizi dolandırmaya çalışmış.

Hesaba 300 dolar gibi bir miktar yatırdım sonunda yine 300 dolarlık skin çıkarttım. Skinleri CS hesabıma aktarmak istiyorum ama Discord üzerinden admin ile yazışırken bir 300 dolar daha depozito için yatırmanız gerekiyor sonra size paranızı geri yollayacağız siz de skinleri alabileceksiniz diyor. Konuşup 100 dolara kadar indirmeyi başardım depozitoyu ama bu normal mi? Zaten hesaba 300 dolar yatırmışken sadece skin pahalı diye kontrol amaçlı depozito istiyorlar bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim. Skinler ellerinde yok diye başka skinler ile değiştirmiştim sonra böyle uğraştırdılar.

Eki Görüntüle 1731247

Sitenin hellcase olduğuna emin miyiz normalde 1 dolar veya 5 de olabilir bu miktarı atınca istediğin itemi çekebiliyorsun.

Geri
Yukarı