Helldivers 2 ve Dragon's Dogma 2 alınır mı?

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
Helldivers 2 için arkadaşım olmadığı için eğlenceli gelecek mi gelmeyecek mi konusunda emin değilim. Dragon's Dogma 2 için ise oyunu çok kötülediler, durumu nasıl şu an da oynayanların yorumları nasıl, sizce alınır mı? Teşekkürler şimdiden.

Dragon's için optimizasyonla ilgili sorunlardan ve tat kaçıran oyun içi satın alımlardan bahsediliyordu, yerinizde olsam birkaç patch geldikten sonra alırdım. Helldivers 2'ye lafım yok 10/10 oyun alın oynayın.

Helldrivers evet ekiple daha keyifli.Solo da girebilirsiniz fakat ekiple gercekten cok daha keyifli. Dragons Dogma içinse ben biraz daha bekleme taraftarıyım. Gereginden fazla gömdüler oyunu abarti olarak goruyorum. Su an sıkıntıları mevcut evet lakin cozulemiyecek şeyler değil. Biraz zaman istiyor bende o zamani bekleyerek kullanmak istedim.

Dragon's Dogma gayet zevkli bir oyun söylenen MTX'ler diğer Capcom oyunlarında da olan almak zorunda olmadığın, oyun içinde bol bol bulabildiğin ürünlerin parayla satılan versiyonları sadece. Türü seviyorsan kesinlikle almanı öneririm.

Helldrivers evet ekiple daha keyifli.Solo da girebilirsiniz fakat ekiple gercekten cok daha keyifli. Dragons Dogma içinse ben biraz daha bekleme taraftarıyım. Gereginden fazla gömdüler oyunu abarti olarak goruyorum. Su an sıkıntıları mevcut evet lakin cozulemiyecek şeyler değil. Biraz zaman istiyor bende o zamani bekleyerek kullanmak istedim.
hocam bekleyeceğim de dolar durmuyor ki maalesef o yüzden sıkıntı biraz :D

Dragon's Dogma gayet zevkli bir oyun söylenen MTX'ler diğer Capcom oyunlarında da olan almak zorunda olmadığın, oyun içinde bol bol bulabildiğin ürünlerin parayla satılan versiyonları sadece. Türü seviyorsan kesinlikle almanı öneririm.
Oyun içinde bulunabiliyorsa bol bol sıkıntı yok optimizasyonu ne durumda acaba?

Enis Kirazoğlu incelemesini izlemiştim, çok keyifli görünüyor. Biraz Souls like, biraz da Skyrim havası verdi bana. İndirime girdiğinde alacağım.

Eğer 4 kişi Co-op girebileceğin bir arkadaş grubun yoksa alma bence. Biz 2 kişi girmemize rağmen bir iki görev yapıp sıkılıyoruz. Aman aman sarmıyor. Dragon's dogma 2 ise muhteşem bir oyun olmaya müsait. Ancak şu an çok büyük optimizasyon problemi var. Bence bir iki seneye ancak toparlar oyun.

Geri
Yukarı