Hem banka hem kredi kartı özellikli kart nasıl kullanılır?

Daha fazla  
Herkese merhaba, benim banka kartımın süresi dolmak üzereydi bu sebeple bankadan yeni bir kart talep ettim. Bana hem kredi kartı hem de banka kartı göndermişler (ikisi bir arada yani). Ben bunu nasıl kullanacağım?

Herkese merhaba, benim banka kartımın süresi dolmak üzereydi bu sebeple bankadan yeni bir kart talep ettim. Bana hem kredi kartı hem de banka kartı göndermişler (ikisi bir arada yani). Ben bunu nasıl kullanacağım?

Kredi kartını kullanmıyorsan kredi kartını kapattırabilirsin müşteri hizmetlerinden.

Kredi kartını kullanmıyorsan kredi kartını kapattırabilirsin müşteri hizmetlerinden.
Mesela ben çipi kullanmak istiyorum hocam kasaya geldiğimde bu kart temassız dediğimde küfür yiyecek gibi oluyorum. Ama o temassızın kredi kartından çekmesini istemiyorum. Bunu nasıl ayarlayabiliriz? Ama yine de kredi kartı da aktif olsun belki taksitle birşey alırız.

Hocam zaten bu kartı ATM'ye taktığınızda kredi kartı ve banka kartı menüleri ayrı oluyor genelde eğer sormak istediğiniz buysa.

Mesela Ziraat Bankası Bankkart'ta kredi kartı ve banka kartı için ayrı numaralar mevcut:

1695039898676.png

Mesela ben çipi kullanmak istiyorum hocam kasaya geldiğimde bu kart temassız dediğimde küfür yiyecek gibi oluyorum. Ama o temassızın kredi kartından çekmesini istemiyorum. Bunu nasıl ayarlayabiliriz?

Kasiyerin karşısına iki seçenek çıkıyor ve normalde size soracak, krediden mi hesaptan mı diye.

Mesela ben çipi kullanmak istiyorum hocam kasaya geldiğimde bu kart temassız dediğimde küfür yiyecek gibi oluyorum. Ama o temassızın kredi kartından çekmesini istemiyorum. Bunu nasıl ayarlayabiliriz?

Bilmiyorum ziraat kartlarda o dediğiniz özellik yok temassız krediden çekiyor o yüzden her defasında kartı uzatıp banka kartından diyorum. Çok takıntılıysanız ön ödemeli kart kullanabilirsiniz bunun için paranız orada durur.

Yeni konular

Geri
Yukarı