Hem çalışıp hem de YKS'ye hazırlanmak

giizemy

Zeptopat
Daha fazla  
Bu sene 8-5 olacak şekilde bir yerde çalışmayı düşünüyorum ama aynı zamanda YKS'ye hazırlanmak istiyorum. Mezunum geçen seneden bilgilerim taze eksik olduğum yerleri biliyorum akşam 6'dan sonra ve hafta sonları çalışabilirim. Sizce 20k için bu süreleri verimli kullanarak başarılı olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi ise eğer bence yapabilirsiniz pes etmeyin. Benim sürecim biraz fazla yoğundu maalesef iş anlamında eve aşırı bitkin geliyordum. Akşam 7 de anca eve varıyordum duş yemek çay derken zaten saat 9 oluyordu. Haliyle o saatten sonra o bitkinlikle pek fazla bir şey yapamadım açıkçası. Bence güzel bir plan program yapıp devamlılığı sağlarsanız mutlaka başarırsınız diye düşünüyorum. Çalışma koşulları ve şartları buna müsaade ediyor.
inşallah sene sonunda hayalimi gerçekleştirmiş bir şekilde buraya dönüş yaparım belki başka insanlar da vardır bunu okumaya ihtiyaç duyan, çok teşekkür ederim desteklediğiniz için çok zor diyip de geçebilirdiniz sonuçta :)

Bu sene 8-5 olacak şekilde bir yerde çalışmayı düşünüyorum ama aynı zamanda YKS'ye hazırlanmak istiyorum. Mezunum geçen seneden bilgilerim taze eksik olduğum yerleri biliyorum akşam 6'dan sonra ve hafta sonları çalışabilirim. Sizce 20k için bu süreleri verimli kullanarak başarılı olabilir miyim?
Yapamazsın

Geri
Yukarı