Hem iş hem de oyun amaçlı dizüstü önerisi

Bütçe
20.000
17.3 inç notebooklara baktıgınızda fiyatları yüksek ama donanımları pek iyi değil. 15 inç modellerin ise fiyatı ve donanımları 17.3 inçlere nazaran çok daha iyi.

Asus olması şart değil diye düşünüyorum. Hemen hemen tüm notebookların ısı değerleri birbirine çok yakın. Paylamıs oldugum notebook fiyatına göre oldukça iyi 8 GB daha ram takviyesi yapılırsa oyunda oynatır işinizi de görür.

17.3 şart değilse alttaki cihazı almanızı şiddetle öneririm.

Acer Nitro 5 AN515-45 Amd Ryzen 7 5800H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 144 Hz Fredos 15.6 Fhd

Monster sanırım son tercihim. Özellikle Tulpar T7 olabilir.

Acer hiçbir şekilde tercih etmeyeceğim bir marka, dizüstü konusunda nasıl en başta belirttiğim gibi çok bilgim yok ama markadan nefret ediyorum.

ASUS'um neden klavyesini öyle yapıyor bunun bir açıklaması var mı acaba?

Nitro serisi iyidir burada ve genel anlamda tercih edilen bir modeldir.
ASUS önerdim ama fiyat biraz yüksek.

Sana tavsiyem 16 GB RAM ve 3060 olan bir modeli tercih etmen olur.

17.3 inç notebooklara baktıgınızda fiyatları yüksek ama donanımları pek iyi değil. 15 inç modellerin ise fiyatı ve donanımları 17.3 inçlere nazaran çok daha iyi.

Asus olması şart değil diye düşünüyorum. Hemen hemen tüm notebookların ısı değerleri birbirine çok yakın. Paylamıs oldugum notebook fiyatına göre oldukça iyi 8 GB daha ram takviyesi yapılırsa oyunda oynatır işinizi de görür.

17.3 şart değilse alttaki cihazı almanızı şiddetle öneririm.

Acer Nitro 5 AN515-45 Amd Ryzen 7 5800H 8 GB 512 GB SSD RTX3060 144 Hz Fredos 15.6 Fhd
Teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibiyse 15inç modellerine de bakılabilir fakat Acer kesinlikle istemiyorum. Bu Acer ne zamandır iyi?

Teşekkür ederim. Evet dediğiniz gibiyse 15inç modellerine de bakılabilir fakat Acer kesinlikle istemiyorum. Bu Acer ne zamandır iyi?
Marka takıntınız olmasın hocam. Asus bende çok severim ve hala da kullanırım. Benimde ilk tercihim Asus olur ama şunu da belirteyim. Şuan fiyasa da F/P kralı olarak 2 marka var biri ACER diğeri de HP.

Gelelim Asus'a Rog ve Tuf serisi inanılmaz derecede ısınıyor AMD ve Intel işlemci fark etmeksizin 90 95 dereceleri görüyor. Muadili ürünlere göre de 2 3 bin TL daha fazla. Servis konusunda ise Türkiye'nin hemen hemen en kötü servislerinden biri tabi kide SMSInfocomm.

Şahsen notebook alacak olsam paylamıs oldugum Acer'i kesinlikle alırdım.

Marka takıntınız olmasın hocam. Asus bende çok severim ve hala da kullanırım. Benimde ilk tercihim Asus olur ama şunu da belirteyim. Şuan fiyasa da F/P kralı olarak 2 marka var biri ACER diğeri de HP.

Gelelim Asus'a Rog ve Tuf serisi inanılmaz derecede ısınıyor AMD ve Intel işlemci fark etmeksizin 90 95 dereceleri görüyor. Muadili ürünlere göre de 2 3 bin TL daha fazla. Servis konusunda ise Türkiye'nin hemen hemen en kötü servislerinden biri tabi kide SMSInfocomm.

Şahsen notebook alacak olsam paylamıs oldugum Acer'i kesinlikle alırdım.
İşte bu kadar bilgim dizüstüler konusunda yok. Ağırlıklı olarak iş yapacağım ama öyle oyun oynayacağım zamanda oynayabileyim dediğim bir sistem aradığım için ısınması çok önemli değil. Acer... Çok büyük ön yargılarım mı var ne...
Ciddimisiniz :D.

Rtx 3050 o kadar kötü değil ya :(.
Evet ciddiyim zaten takıntılı biriyim o w-a-s-d tuşları... ne kadar bakmadan da yazıyor olsam, o ne ya öyle - şeffaf w-a-s-d mi olur

Yeni konular

Geri
Yukarı