Hem LoL'ü hem CS:GO'yu iyi oynayanlar

Her 2 oyunu oynama derceniz

• LoL iyi Csgo iyi

Oy: 9 14,5%
  • LoL iyi Csgo orta

Oy: 10 16,1%
  • LoL orta Csgo iyi

Oy: 10 16,1%
  • LoL iyi Csgo köyü

Oy: 0 0,0%
  • LoL kötü Csgo iyi

Oy: 12 19,4%
  • LoL orta Csgo orta

Oy: 3 4,8%
  • LoL orta Csgo kötü

Oy: 4 6,5%
  • Lol kötü Csgo kötü

Oy: 6 9,7%
  • LoL kötü Csgo orta

Oy: 8 12,9%

• Oy verenlerin toplamı
    62
LoL'ü plat düzeyinde oynadığımı düşünsem de gereksiz insanların gelmesi sonucunda daha Gold'dan çıkamadım :D CS'de de sınıf takımındayım okullar arası turnuva falan olduğunda katılıyoruz.

LoL kaç kere indirmeme rağmen oynayamadığım kitlesi yüzünden ilk maçtan küfür yediğim bir oyun olduğu için hiç ilgi duymadım. CS:GO yoldaş modunda çok iyi oynamama rağmen rekabetçide karşı takıma bordo bereli arkadaşlar geldiği için silver rankından çıkamadım. Yoldaşta ise altın nova 2.

LoL'ün içeriği, herolar, itemler, canavarlar felan kafam almıyor bunları. CS daha basit, adamın kafasını görüyorum ve sol tık. LoL'ü becerebileceğimi düşünmüyorum. Onca eşyayı heroyu nasıl aklınızda tutabiliyorsunuz?

LoL'ün içeriği, Hero'lar, itemler, canavarlar falan kafam almıyor bunları. CS daha basit, adamın kafasını görüyorum ve sol tık. LoL'ü becerebileceğimi düşünmüyorum. Onca eşyayı Hero'yu nasıl aklınızda tutabiliyorsunuz?

O kadar zor olmuyor ki hepsini başlangıç için öğrenmen gerekmiyor doz arttırarak devam ediyorsun.

Geri
Yukarı