Hem LoL'ü hem CS:GO'yu iyi oynayanlar

Her 2 oyunu oynama derceniz

• LoL iyi Csgo iyi

Oy: 9 14,5%
  • LoL iyi Csgo orta

Oy: 10 16,1%
  • LoL orta Csgo iyi

Oy: 10 16,1%
  • LoL iyi Csgo köyü

Oy: 0 0,0%
  • LoL kötü Csgo iyi

Oy: 12 19,4%
  • LoL orta Csgo orta

Oy: 3 4,8%
  • LoL orta Csgo kötü

Oy: 4 6,5%
  • Lol kötü Csgo kötü

Oy: 6 9,7%
  • LoL kötü Csgo orta

Oy: 8 12,9%

• Oy verenlerin toplamı
    62
LoL'ün içeriği, herolar, itemler, canavarlar felan kafam almıyor bunları. CS daha basit, adamın kafasını görüyorum ve sol tık. LoL'ü becerebileceğimi düşünmüyorum. Onca eşyayı heroyu nasıl aklınızda tutabiliyorsunuz?
Başta çok karmaşık geliyor dediğiniz gibi ama eğer oynama isteğiniz varsa zamana yayarak öğreniyorsunuz.

Başta çok karmaşık geliyor dediğiniz gibi ama eğer oynama isteğiniz varsa zamana yayarak öğreniyorsunuz.
Aslında geç kaldığımı düşünüyorum. Zaten bayramdan sonra etüt başlıyor. Sınavdan sonra vakit ayırmaya çalışayim bari diyorum o da zor olacak gibi. Sanırım LoL'e başlayamayacağım.

Hala kafamı karıştıran sorular var "Hangi koridorda oynayacağım?" " Hangi hero benim için uygun?" "Hero sınıflarından hangilerini oynamalıyım?"
Bu sorunun cevabını da video izleyerek öğreniyorsunuz. Kendinizi hangi koridorda hangi şampiyonla oynarken mutlu hissediyorsanız onu seçiyorsunuz. Ki zaten sürekli tek bir lane ve tek bir champ ile de oynayan çok az.

@Mehmet Halis

Bu rehbere bakabilirsin. Yeni başlayanlar için tavsiyeler, koridor seçimleri vs. bir sürü detay var.

Geri
Yukarı