Hem Türkçe hem İngilizce alt yazı nasıl izlenir?

Plexuss

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, arkadaşımla beraber HIMYM dizisine başlamak istiyoruz. Daha öncesinde bir kez izlemiştim ve iyi kötü konuşulanları İngilizce altyazıyla da anlayabilecek seviyedeyim. Ama arkadaşım değil. Hem Türkçe hem İngilizce alt yazı ile izleyebilme şansımız var mı? Language Reactor var biliyorum ama o Netflix ve YouTube üzerinde çalışıyor. HIMYM Netflix'te yok maalesef.

Arkadaşlar selam, arkadaşımla beraber hımym dizisine başlamak istiyoruz. Daha öncesinde bir kez izlemiştim ve iyi kötü konuşulanları İngilizce altyazıyla da anlayabilecek seviyedeyim. Ama arkadaşım değil. Hem Türkçe hem İngilizce alt yazı ile izleyebilme şansımız var mı? Language reactor var biliyorum ama o Netflix ve YouTube üzerinde çalışıyor. Hımym Netflix'te yok maalesef.

Konuyla alakalı değil ama bir tane konuda yazmışsın PS5'e CD takılmıyor diye takılmama sebebi internet istiyor bir de internetsiz bir yöntemini buldun mu?

Arkadaşlar selam, arkadaşımla beraber hımym dizisine başlamak istiyoruz. Daha öncesinde bir kez izlemiştim ve iyi kötü konuşulanları İngilizce altyazıyla da anlayabilecek seviyedeyim. Ama arkadaşım değil. Hem Türkçe hem İngilizce alt yazı ile izleyebilme şansımız var mı? Language reactor var biliyorum ama o Netflix ve YouTube üzerinde çalışıyor. Hımym Netflix'te yok maalesef.

Konuyla alakalı değil ama bir tane konuda yazmışsın PS5'e CD takılmıyor diye takılmama sebebi internet istiyor bir de internetsiz bir yöntemini buldun mu acaba?

Konuyla alakalı değil ama bir tane konuda yazmışsın PS5'e CD takılmıyor diye takılmama sebebi internet istiyor bir de internetsiz bir yöntemini buldun mu?

Konuyla alakalı değil ama bir tane konuda yazmışsın PS5'e CD takılmıyor diye takılmama sebebi internet istiyor bir de internetsiz bir yöntemini buldun mu acaba?
Kanka internet ile hiçbir alakası yok. Ürün hatalıydı. İade ettim. Aynı şekilde çalıştığım ofiste bir arkadaş daha aldı aynı yerden. Reklam olur, yasaktır diye söylemeyeceğim ama bilinen en büyük teknoloji firmalarından biri. Almanya menşeili. Neyse onun da aldığı ürünün CD yeri sıkıntılıydı. Yanında oyun hediyesi ile beraber vermişlerdi. İadesini yaptığım zaman oyunun kutusunu açtığım için (kutuyu açıp takmadan bozuk olduğunu nerden anlayacaksam artık) iadeye dahil etmediler ve bana herhangi bir haber dahi vermeden evime geri yolladılar. 18500 TL'ye aldığım ürünün iadesi 17000 TL olarak geldi. Muhtemelen kasıtlı olarak bunu yapıyorlar. İadesini vermeni tavsiye ederim.

Kanka internet ile hiçbir alakası yok. Ürün hatalıydı. İade ettim. Aynı şekilde çalıştığım ofiste bir arkadaş daha aldı aynı yerden. Reklam olur, yasaktır diye söylemeyeceğim ama bilinen en büyük teknoloji firmalarından biri. Almanya menşeli. Neyse onun da aldığı ürünün CD yeri sıkıntılıydı. Yanında oyun hediyesi ile beraber vermişlerdi. İadesini yaptığım zaman oyunun kutusunu açtığım için (kutuyu açıp takmadan bozuk olduğunu nereden anlayacaksam artık) iadeye dahil etmediler ve bana herhangi bir haber dahi vermeden evime geri yolladılar. 18500 TL'ye aldığım ürünün iadesi 17000 TL olarak geldi. Muhtemelen kasıtlı olarak bunu yapıyorlar. İadesini vermeni tavsiye ederim.

İnternet e bağladınızmı kurarken?

Geri
Yukarı