Hem TYT hem AYT yapılabilir mi ?

• Konuyu başlatan OnePC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 591
Kimya kesinlikle gerekiyor. Fizik de bi o kadar gerekiyor. Biyoloji pek sayılmaz.
Ama ne yapacağım o zaman ?

Kimya ve Fizik'te konulari birlestirip calistirabilirsin. Fizigin 9, sinifin konusundan sonra 11. sinifin ilk konusuna girismek gibi.
Benim elimde değil ki. Hocalar konuları işliyor.

Matematik TYT olmadan çok zorlanırsın temelin kötüyse. Fen derslerinde ise biraz daha rahat yapabilirsin bence. Yine temel gerektiren konular var ama şimdi düşününce yapılabilir
Matematik temelim var ki zaten. Okudunuz mu ?

Dershanedeki hocalar bana TYT özel ders verecek. Ama grup derslerinde de AYT'ye geçiyoruz. TYT'de fizik kimya biyoloji temelim yok. Hem TYT hem AYT çalışabilir miyim? Matematiğim iyi.

TYT için kim fizik biyoloji kısa özetli konu anlatımları mevcut 11 ya da 12 günlük
Hafta sonunu buna ayırırsanız temelden bitirisiniz yani TYT de 7-8 net getirecek kadar konuya hakim olursunuz ben öyle yapıyorum TYT kimya fizik biyoloji hafta sonu çalışarak bitiriyorum cumartesi fizik kimya pazar günü biyoloji kimya bu ikinci haftam 3 konum kaldı nasıl hemen bitti diyorsanız video önceden bilgisi olmayanlar için ön yüzeyli anlatıyor malum sizde AYT geçmişsizini ön yüzeyli bir temel atabilirsiniz bu şekilde

TYT için kim fizik biyoloji kısa özetli konu anlatımları mevcut 11 ya da 12 günlük
Hafta sonunu buna ayırırsanız temelden bitirisiniz yani TYT de 7-8 net getirecek kadar konuya hakim olursunuz ben öyle yapıyorum TYT kimya fizik biyoloji hafta sonu çalışarak bitiriyorum cumartesi fizik kimya pazar günü biyoloji kimya bu ikinci haftam 3 konum kaldı nasıl hemen bitti diyorsanız video önceden bilgisi olmayanlar için ön yüzeyli anlatıyor malum sizde AYT geçmişsizini ön yüzeyli bir temel atabilirsiniz bu şekilde
Ya ben açığa geçemediğimden çalışamadım ihmal ettim. Yoksa TYT’yi çoktan bitirmiştim. Peki komple TYT yapsam sonra AYT yetişir mi ? Son senem değil de. Yine de bu yıldan çoğı şeyi bitirip seneye çok daha rahat olmak istiyorum.

Matematik temelim var zaten. Matematiğim iyi. TYT'yi zaten kendim halledeceğim ve hocalar düzenli olarak çok özel ders vermeyecekler. Ama AYT Konularını grup olarak alıyoruz.

Linke girin alternatif 2'ye gore calisin. TYT-AYT karisik. AYT konularina girismeden once gerekli konulari ogreniyorsunuz.

Geri
Yukarı