Hem YKS'ye çalışıp hem oyun oynanır mı?

Renster

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yeni PC aldım. Sizce hem sınava çalışıp hem de oyun oynanır mı? Bahsettiğim sınav üniversite sınavı. Dil alanından girmeye düşünüyorum ama AYT'ye de başvuracağım. Zaten matematik yapamıyorum ne TYT ne de AYT'de hiç çalışmayacağım matematiğe. Onun dışındaki derslerim çok iyidir. (İngilizce, Türkçe, tarih, coğrafya, felsefe falan) Fakat matematiğim çok kötü.

Arkadaşlar merhaba. Yeni PC aldım. Sizce hem sınava çalışıp hem de oyun oynanır mı? Bahsettiğim sınav üniversite sınavı. Dil alanından girmeye düşünüyorum ama AYT'ye de başvuracağım. Zaten matematik yapamıyorum ne TYT ne de AYT'de hiç çalışmayacağım matematiğe. Onun dışındaki derslerim çok iyidir. (İngilizce, Türkçe, tarih, coğrafya, felsefe falan) Fakat matematiğim çok kötü.
Hocam dişinizi sıkın. Şurada kalmış 4 ay oynamayın bence

Matematik olmasada bölüme bağlı olarak hiç bir şey yapamazsınız. Gerekli bir ders ayrıca oyunu yaz tatiline bırakın gitsin.

Ah be hocam. :( Size önerebileceğim tek bir kitap var o da Antrenmanlarla Matematik. Zira ben de hiç denemedim. Günün birinde denersem deneyimlerimi aktarırım.
Denemediğim yol kalmadı. O kitabı da çözdüm. Anlamıyorum işte. Ayrıca OBP kesik. İyi bir sıralama için en az 30 net yapmam lazım. Hem TYT'de hem AYT'de.

Dozunu ayarlaryabilirsen oynanır tabii. Robot değilsin her gün her hafta ders olmaz.
Günlük max 2-3 saat olabilir. Haftanın da 1 gününü kendine ayır ancak oyun oynamak için değil çık dışarıya gez temiz hava al.

Gece oynanır bence. Gündüz çalışacağın kadar çalış, gece 11-12 gibi verimli olduğunu sanmıyorum zaten çalışmanın. Robotlaşmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı