Hem LGS'ye çalışıp hem de icadımı tamamlayabilir miyim?

Taha28

Picopat
Daha fazla  
Kendimi kanıtlamak istiyorum ve hayalim olan mucitlik. Mucit olmak istiyorum. Ama bir yandan da LGS var. Çizimi biten bir icadım var. Onun üzerine çalışacağım ama bunun için fizik vs çalışmam lazım. Ama LGS vakti. LGS'den de düşük puan almak istemiyorum. Ne yapsam, kararsız kaldım.

LGS yüksek puan istiyorum ama mucit de çok olmak istiyorum. Küçüklük hayalimdi, şimdi hala hayalim ve yapacağım icada büyük ihtimalle param yetmeyecek. İcadı yapmak istiyorum ama derslere çok zaman ayırıyorum. Derslerden zevk alıyorum, sıkıntı yok ama icat üzerine çalışma sürem azalıyor. Bu icadı yaparsam kendimi kanıtlamış ve başarmış olurum. LGS ve icadı aynı anda yapabilir miyim? Aksamları 2 3 saat icadın üzerine çalışıp sabah da dersimi çalışsam sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
O kadar muğlak ki. Bir icat(?) var, sizin icadı meydana getirebilmek için yeterli mekanik, elektrik, fizik bilimum ihtiyaç duyulası bilginiz yok. Ama üstün bir inanç mevcut. Hayırlısı. Kendinizi ve eksiklerinizi biliyorsunuzdur. Bir program yapın ona uymaya özen gösterin. Umarım başarılı olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı