Hemen PlayStation güvenilir midir?

Sadece bir haftalık için, 500 TL bana mantıklı gelmedi. Kazıklıyorlar gibi. 1 hafta da hangi oyunu bitireceksin zaten. Ama sen bilirsin, site kaliteli, güvenilir gibi gözüküyor.
Yok hocam ondan değil karantina döneminde zamaj geçirmek ve ps5 i denemek için
hocam haftalığı 500 aylığı 2 k yapıyor onun yerine aynı parayı biriktirin 2 ay sonra xbox series s alın. Ancak tek seferliğe mahsus ise ve şirket güvenilirse alınır.
Hocam instagram hesabı facebook hesaplarına baktım alanları paylaşıyorlar güvenilir gibi geliyor
Hocam başta bende baktım şüphelendim ama adamlar ödemeyi kapıda alıyor dolandırıcı adam direk başta ödemeyi alır.
Aynen hocam ödemeyi kapıda alıyorlar kurulumunu vs. Yapıp kiralama süresi bittiğinde gelip kapından alıyorlar. Güvenilire benziyor.

Sitesine baktım, "oyunlarımız" bölümünde Gran Turismo 7 var, daha çıkmadı o oyun bile.
Ben şüphelendim.
Hocam baktığım kadarıyla PlayStation 5 tanıtım etkinliği ile birlikte duyurulmuştu.
İnternetten baktım güvenilir olabilir ama pahalı. Tabii ki denemek istiyorsanız neden olmasın.
Hocam biraz ucuz gibide istediğin 4 oyunu alma özelliği çok güzel, mesela cyperpunk 2077, gta 5 gibi oyunlar var bu oyunlar bile 300-350 mesela fifa 21 ve pes 21 bu iki oyunda 500 tl mantıklı gibi ama işte sonsuza kadar almak varken neden 1 haftalık alıyoruz orasıda var.

Hocam baktığım kadarıyla PlayStation 5 tanıtım etkinliği ile birlikte duyurulmuştu.

Hocam biraz ucuz gibide istediğin 4 oyunu alma özelliği çok güzel, mesela Cyberpunk 2077, GTA 5 gibi oyunlar var bu oyunlar bile 300-350 mesela FIFA 21 ve PES 21 bu iki oyunda 500 TL mantıklı gibi ama işte sonsuza kadar almak varken neden 1 haftalık alıyoruz orasıda var.

PS4 ile PS5'in çok bir farkı yok inan bana ama PS5 daha çok destek geliyor.

Merhaba hocalarım, yukarıda gördüğünüz gibi hemen PlayStation adlı bir yer buldum PS5 kiralama şirketi, neden PS5 alıyorsun diyenler için PS5 teknolojisini dibine kadar denemek istiyorum, ondan dolayı alıyorum. Gelelim yine konumuza, hemen PlayStation da gördüm. İstediğin 4 oyun, 4 DualSense gibi şeyler daha önce buradan alışveriş yapan varsa güvenilir midir, hiç sorun çıktı mı alırken verirken?

Ben daha önce buradan kiraladım. 4 oyun ve 4 Dual sense ile geliyor. Ödemeyi kurulum sonrası alıyorlar. Bir sorun yaşamadım. Makine pahalı olduğu için dikkatli kullanırsan sorun yaşamazsın.

Sitesine baktım, "oyunlarımız" bölümünde Gran Turismo 7 var, daha çıkmadı o oyun bile.
Ben şüphelendim.
Merhaba, sitemize oyunun yanlış modelini eklemişiz. Biz farketmemiştik, yorumunuz için teşekkür ederiz, hemen düzelttik bu durumu.
Merhaba hocalarım, yukarıda gördüğünüz gibi hemen PlayStation adlı bir yer buldum PS5 kiralama şirketi, neden PS5 alıyorsun diyenler için PS5 teknolojisini dibine kadar denemek istiyorum, ondan dolayı alıyorum. Gelelim yine konumuza, hemen PlayStation da gördüm. İstediğin 4 oyun, 4 DualSense gibi şeyler daha önce buradan alışveriş yapan varsa güvenilir midir, hiç sorun çıktı mı alırken verirken?
Merhaba, yönetici ekibimiz Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarından oluşuyor, bize istediğiniz takdirde instagram adresimizden veya telefon numaramızdan ulaşıp bizle bireysel olarak da görüşebilirsiniz. Çok tatlı bir ekibiz, içiniz ferah olsun :)

Son düzenleme:
Merhaba, sitemize oyunun yanlış modelini eklemişiz. Biz fark etmemiştik, yorumunuz için teşekkür ederiz, hemen düzelttik bu durumu.

Merhaba, yönetici ekibimiz boğaziçi üniversitesi öğrencileri ve mezunlarından oluşuyor, bize istediğiniz takdirde Instagram adresimizden veya telefon numaramızdan ulaşıp bizimle bireysel olarak da görüşebilirsiniz. Çok tatlı bir ekibiz, içiniz ferah olsun :)

Yanıt vermek için hesap açan koca yürekli hemen PlayStation ekinine ben teşekkür ederim. :D

Geldi yine PS alacağım diyene Xbox önerenler.

Geri
Yukarı