Hep Birlikte Cringe Olalım

Dalga geçmeyelim, haklısınız. Benim kafa takılan şey; neden bu TikTok vb. şeyler uzun süre devam ediyor? İnsanlar çok net bir şekilde düşünebilirler, anlayabilirler. Tamam, "Belle Delphine" tarzındaki "belli yerlerden" kendini öne çıkarmaya çalışan insanları anlarım. İnsanların bunu anlayamamasının sebebi en büyük açıdan cahillik olabilir. Ülkede ne kadar; "ben yararsızım, ben boşum" diyen arkadaş varsa hepsi bu tarz platformlarda. (TikTok vb.)

Onlar artık kendilerine apayrı bir dünya yaratmış yoldaş. Artık bu durum öyle bir haddini aşmış ki, ülkemizdeki kolluk kuvvetleri mensublarına da bulaşmış. Artık buna bir Dur! demeli. Disiplin şart. 🧐

Bir yerde internete TC kimlik ile girilmeli ve denetimde olmalı insanlar. Demişti bir arkadaş, saçma gelmişti bu videoyu izleyene kadar ama şu an bu fikrin tam arkasındayım 😀
TikTok yok olur, Sosyal medya platformlar falan bilgi içerikleri ile dolmaya başlar :) (Tabii ülkemizde)

Birde bunu, evrensel yapmak lazım.
Onlar artık kendilerine apayrı bir dünya yaratmış yoldaş. Artık bu durum öyle bir haddini aşmış ki, ülkemizdeki kolluk kuvvetleri mensublarına da bulaşmış. Artık buna bir Dur! demeli. Disiplin şart. 🧐
Haklısın yoldaş, buna dur denmeli. Sosyal medya kullanımı bilinçlendirilmeli fakat modern açıdan. Sosyal medyayı şekillendirmek lazım ama nasıl? Bunları yapan bu kadar insan varken...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı