Hep dışlanıyorum

Arkadaşlar selam ben ege. Okulda ben sürekli dışlanıyorum hep ben. Ben mesela çok güzel kitap okurum ama herkes yok kötü yok bilmem ne. Hiç kimse beni istemiyor ne yapmalıyım? Artık delireceğim halisülasyonlar görüyorum annem bile bana inanmıyor yok sana öyle geliyordur dışlamıyorlardır vs. çözüm bulun bana Technopat kullanıcıları.

Ağa sana bir tavsiye vereyim bende ortaokulda öyleydim sonra dövüş sanatlarına merak saldım yavaş yavaş ilerledim sonradan korkulan bir çocuk oldum aslında iyi bir şey değil ama okulun en kabadayılarıyla bile arkadaşım yani demek istediğim şey kendini farklı şeylere yönlendir mesela arkadaşların neden hoşlanıyor onları dinle eğer yapabileceğin seylerse hiç vakit kaybetme ben öyle yaptım yanlışım varsa düzeltin.

Ağa sana bir tavsiye vereyim bende ortaokulda öyleydim sonra dövüş sanatlarına merak saldım yavaş yavaş ilerledim sonradan korkulan bir çocuk oldum aslında iyi bir şey değil ama okulun en kabadayılarıyla bile arkadaşım yani demek istediğim şey kendini farklı şeylere yönlendir mesela arkadaşların neden hoşlanıyor onları dinle eğer yapabileceğin seylerse hiç vakit kaybetme ben öyle yaptım yanlışım varsa düzeltin.

Pek önermesemde kavgacı tipler daha çok ilgi görüyor dövüş sanatı işe yarayabilir.

Hocam benim okuduğum lisede de aynı çocuk okul birincisi oluyor gene arkadaşı yok bence arkadaşlık akademik başarı ile olmuyor kafa yapısı ile oluyor bu benim şahsi düşüncemdir.

Bilmiyorum hocam bence etkisi olur. Bizim sınıfta öyle dışlanma olayı falan yok herkes kanka yani pek bir bilgim yok.

Pek önermesemde kavgacı tipler daha çok ilgi görüyor dövüş sanatı işe yarayabilir.
Bende hiç kendim gibi insanları sevmezdim ama böyle oldum iyide oldu birsuru arkadaşım var
Milletin kölesi olmasına gerek yok onlar onu takmıyorsa pozitif davranmak küçük düşürür.

Katılıyorum hocam insana hakettigi kadar ilgi vericeksin yoksa simariyorlar seni küçük düşürüyorlar.

Arkadaşlar selam ben ege. Okulda ben sürekli dışlanıyorum hep ben. Ben mesela çok güzel kitap okurum ama herkes yok kötü yok bilmem ne. Hiç kimse beni istemiyor ne yapmalıyım? Artık delireceğim halisülasyonlar görüyorum annem bile bana inanmıyor yok sana öyle geliyordur dışlamıyorlardır vs. çözüm bulun bana Technopat kullanıcıları.
Çevrendeki insanlar gibi ol, sahte davran.

@Gtafanı532 Sosyal olmaya çalış, kendini çok sıkma yani fazla düşünme çünkü daha da asosyalleşirsin çok kasarsan. Ayrıca kendini bastırma, kendin ol. Sosyalleşmek için başka bir insana dönüşme. Sen kendini sevemezsen seni kimse sevmez, kendini sevmen lazım önce.

Geri
Yukarı