Hep yaptığınız saçma şeyler

2-3 aylık izleyeceğim diziyi tek günde indiririm, eskiden yaptığım davranışlarımı görüp kendimi döverim tabi hayalim'de, insanların benim nasıl olmamı istediklerine bakıp kahkaha atarım.

Geceleri acıktığımda bir şeyler mi söylesem yoksa gidip mutfakta hazırlasam mı diye düşünürken uykum geliyor, yatıyorum. Ya da aman ben deyip boş veriyorum.

Arabaya ilk oturduğumda direkt frene basıyorum. Düz yolda olsa dahi. Aslında doğru bir şey ve güvenlik için yapılması gereken bir şey ama bazen yanıma binenler saçma bulabiliyor :)
Geçen hafta bunun için sanırım bir akrabam otobüsün şöförü ile kavga etmişti, neredeyse adam arkadan vuracakmış arabayla.

Birden çok var benim açıkçası. Yemek yerken hep Youtube videosu izlerim, video ya yemek yapma videosu olur ya da araba inceleme videosu.

Evden çıkmadan önce hep bir montumu temizlerim, montta tüylenme veya toz oldu mu kıl oluyorum.

Telefon kullanırken hep arka planda çok uygulama açık birakmamaya çalışirim. Bu durum ben de o kadar abartılı hale gelmiş ki başkasının telefonu elime aldığımda onun telefonunda açık uygulama varsa onu da kapatıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı