Hepsiburada 1 haftadır ürünü kargolamıyor

Veli.

Hectopat
Merhaba 7 Nisan'da Hepsiburada üzerinden bir laptop siparişi verdim. 3 iş günü içierisinde kargolama olur dediler. Ama kargoya vermediler, sistem kargılama tarihini sürekli ileri bir tarihe atıyordu. Adamları bugün(14.04.2020) de aradım yarın kargolanır dediler. Açıkçası yalan söylediklerini düşünüyorum. Bu ürün tedarik aşamasından dolayı kargolanamıyorsa neden bana bunu söylemiyorlar da süreki yarın kargolanır gibi geçiştirmeye yönelik sözler söylüyorlar?

Dostum tedarik değil sorun. Şuan herkes internetten alıyor. İnan bana kargo şirketinde tanıdığım var. İllallah etmiş durumdalar. Biraz daha sabırlı olursan gelecektir.

Bende 11 inde cumartesi günü modem router aldım daha kargoya verilmedi gündem dolayısıyla biraz anlayışlı olmak gerekir.

İptal etme diye. Sorun tedarik muhtemelen. Dün iki ayrı mağazadan sipariş verdim hepsiburada üzerinden bu sabah teslim aldım.
Dostum aldığın mağaza üzerinden bu olay değişir. Elbette iptal etmeni istemezler sonuçta onlar da buradan para kazanıyor. Fakat çok fazla yoğunluk ve talep var ise onların da yapacağı pek bir şey yok.

Dostum aldığın mağaza üzerinden bu olay değişir. Elbette iptal etmeni istemezler sonuçta onlar da buradan para kazanıyor. Fakat çok fazla yoğunluk ve talep var ise onların da yapacağı pek bir şey yok.
Satıcı Mt Bilişim diye bir firma, ürünü kargoya kendiöeri vermiyor sanırım, kargo firmaları gelip alıyormuş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı