Hepsiburada 22 gündür teslim edilmeyen sipariş

Daha fazla  
Bundan 22 gün önce bir vitamin siparişi vermiştim ve hala gelmedi. Hatta bulunduğum ile bile gelmedi. Çok önemsemediğim için üzerinde durmadım ancak işlemci fanım bozuldu ve fan siparişi verdim ama o da 10 gün oldu. Bilgisayarımı kullanamıyorum. Ne yapmam gerekir? Arayınca hep oyalıyorlar, sisteme bildirdik vb.

Sözleşme gereğince 30 iş günü içerisinde teslimat yapılması gerekmekte, kaldı ki hiç beklemeyin çok büyük bir indirimden falan yararlanmadıysanız eksik olsun öyle iş.

Hepsiburada’dan 11.11 de sipariş verdiğim ürün ertesi gün kargo da yazmasına rağmen 27.11 de kargoya teslim edildi. Bazen çok uzayabiliyor, müşteri hizmetleri aracılığıyla da iptal edebilirsin

Ben de indirimler de pazar günü bir ürün aldım. Satıcı Hepsiburada olunca 1 günde elime ulaştı. Önemli olan satış sitelerinden ziyade satan satıcılar. Şahsen ürün değerlendirmesi olmayan, satın alınmamış ürünleri asla sipariş veriyorum. Aynı şekilde satıcı puanları da referans alınabilir. Sorununuz için ise beklemekten başka maalesef çareniz yok diyebilirim.

Ben de indirimler de pazar günü bir ürün aldım. Satıcı Hepsiburada olunca 1 günde elime ulaştı. Önemli olan satış sitelerinden ziyade satan satıcılar. Şahsen ürün değerlendirmesi olmayan, satın alınmamış ürünleri asla sipariş veriyorum. Aynı şekilde satıcı puanları da referans alınabilir. Sorununuz için ise beklemekten başka maalesef çareniz yok diyebilirim.

Ben Hepsiburada'dan oyun aldım kutulu adamlar bugün teslim yazıyor ama daha kargoya verilmemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı