Hepsiburada 50 TL indirim kuponu iade durumunda tekrar verilir mi?

sp33d

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
İyi sosyaller dostlar, 2 hafta önce aldığım Katar Pro Wireless fareden hiç memnun değilim. 1000 Hz/ 1Ms modunda fare hızlı kaydırmalarda spin atıyor. Saçma sapan bir yere gidiyor yani Crosshair. Bundan dolayı iade sürecini başlattım. 50 TL kupon ile almıştım. O 50 TL kupon tekrar tanımlanır mı? Kampanyanın kurallarını aradım fakat bulamadım.

Ben ürün iadesinde süresi falan geçmemişse kupon geri veriliyor diye biliyorum. Sen yine iyi bir araştır öyle iade et. Denemediğim için emin değilim çünkü.

Ben ürün iadesinde süresi falan geçmemişse kupon geri veriliyor diye biliyorum. Sen yine iyi bir araştır öyle iade et. Denemediğim için emin değilim çünkü.
Yok dostum her hâlükârda iade edeceğim. CS oynarken insanı deli ediyor, parçalamamak için kendimi zor tutuyorum. Fakat onu da verirlerse çok iyi olur çünkü HP Omen Reactor almayı düşünüyordum. 1 Haziran'da siparişi vermişim, 15'inde de iade talebi oluşturmuş oldum. Acaba 14 gün içerisine mi giriyor bu olay? 🤔

Kampanya devam ediyorsa başka bir telefon numarasıyla yeniden kupon alabilirsin.
Maalesef zaten iki telefonla da yaptım. Umarım kupon tekrar tanımlanır.
Ben Katar Pro kullanıyorum ama öyle bir problem yok Wireless olmasıyla alakalı olabilir.
Katar Pro'da 3327 var, Wireless'de 3325. Bundaki sensör daha dandik ve alt seviye.

Hepsiburada Whatsapp canlı desteğe yazdım ama çalışma saatlerinin dışındaymış. İstersen 08:00-01:00 arasında sorabilirsin. Büyük ihtimalle kupon geri geliyordur diye düşünüyorum.

Hepsiburada Whatsapp canlı desteğe yazdım ama çalışma saatlerinin dışındaymış. İstersen 08:00-01:00 arasında sorabilirsin. Büyük ihtimalle kupon geri geliyordur diye düşünüyorum.
Teşekkürler dostum, yarın direkt aramayı düşünüyorum aslında daha net bilgi almak için.

İyi sosyaller dostlar, 2 hafta önce aldığım Katar Pro Wireless fareden hiç memnun değilim. 1000 Hz/ 1Ms modunda fare hızlı kaydırmalarda spin atıyor. Saçma sapan bir yere gidiyor yani Crosshair. Bundan dolayı iade sürecini başlattım. 50 TL kupon ile almıştım. O 50 TL kupon tekrar tanımlanır mı? Kampanyanın kurallarını aradım fakat bulamadım.
G102 bakabilirsiniz. Bir ara kullandıydım. Çok iyiydi.
Razer veya HyperX'de bakabilirsiniz. Ben artık Corsair'in klavye dışında iyi bir marka olduğunu düşünmemeye başladım. Çevre birimleri olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı