Hepsiburada Alışveriş Kredisinden Hangi Bankalar Faydalanabiliyor?

Curesto

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Soru başlıkta olduğu gibi, hangi bankaların alışveriş kredisi özelliğinden yararlandığını merak ediyorum.

kred.png

Burada yazıyor. Günceldir diye tahmin ediyorum.

Hepsiburadadan ram satın aldım.Satıcısı hepsiburada.İki anakarttada ramler çalışmadı.İade değişim yapmıyoruz diyorlar.23 gün servisten cevap bekleyecekmişim.Servis kullanıcı hatası derse 539 liramdan olacağım gibi.Resmen hepsiburada paramla beni rezil ediyor.Uzak dur hepsiburadadan.

@ieaaieaa Zaten bütün satıcılar böyle yapar. Kimse arıza var diye ürünü geri alıp paranızı vermez. Servise gönderir ve rapor çıkarsa iade ve değişim sağlar. Elektronik ürünler için bu geçerli.

@ieaaieaa Zaten bütün satıcılar böyle yapar. Kimse arıza var diye ürünü geri alıp paranızı vermez. Servise gönderir ve rapor çıkarsa iade ve değişim sağlar. Elektronik ürünler için bu geçerli.

Ben olayı eksik anlattığım için sizde anlayamadınız.Sorun şu aslında.Bir muhatap bulamıyorum.Satın aldığım rami (g skill rip jaws 2x8 gb 3000 mhz ddr4 ram) gigabyte b450m s2h ve msi a320m pro anakartta ryzen 3400g işlemci ve ryzen 3 1200 af ve gt 730 ekran kartıyla çalıştıramadım.Hepsiburadadaki iade formunu doldurduğum halde devam tuşu aktif olmuyordu.Bende sorunumu şikayetvara yazdım.Bana geri dönüş yaptılar.30 eylülde iade kargosu ellerine ulaşıyor.8 ekimde servise ulaşıyor.Bana deniliyor ki 20+3 iş günü sonra size cevap verilecek.Ben şuna çok kızıyorum.Ürün ayıplı.Ben servise göndermelerine neden kızayım ki?Benim muhatabım hepsiburada ama bekle diyor.Ürünü çalıştıramamışım ama sanki sorun benden kaynaklı gibi resmen paramla rezil ediyorlar.Ben yaşadıklarımı yazıyorum.25 eylülde ürünü teslim aldım.Hala ürünün iade,değişimiyle ilgili adam akıllı bir cevap alamıyorum.Kasıma kadar beklemem lazımmış.Gittim 580 liraya amazondan corsair ram aldım.Hepsiburadadan alışveriş yapacaklar bu tür şeyleri kendileri de yaşayacaklarını bilerek alışveriş yapsınlar.Satıcının hepsiburada olması direk hepsiburada hakkında böyle şeyler yazmama neden oluyor.N11'den ddr 4 ram aldım.Amd am4 anakartta sorun yaşadım.İadeye verdim.Hop paramı hemen yatırdılar.Hepsiburadanın yaptığı ticaret köylü kurnazlığıyla ticaret yapmaya çalışmak.Sen olayı çok yanlış anlamışsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı