Hepsiburada Battlefield V Kodunu Göndermedi

mertozyilmaz

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan RTX 2070 ekran kartı almıştım 23 Kasımda, bugün sistemi kurdum fakat ekran kartı kutusunun içinden belirtmiş oldukları promosyon kodu çıkmadı, dolayısıyla oyunu indiremedim.

Hepsiburadayı aradım kayıt oluşturdum.

Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'dan RTX 2070 ekran kartı almıştım 23 Kasımda, bugün sistemi kurdum fakat ekran kartı kutusunun içinden belirtmiş oldukları promosyon kodu çıkmadı, dolayısıyla oyunu indiremedim.

Hepsiburadayı aradım kayıt oluşturdum.

Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?
Müşteri temsilcisi ile görüşün. Sırayla mail atıyorlar. Ben inventus.com'dan aldım RTX 2070. Bana 4 gün sonra geldi.

Satın alım sonunda elinizde bir kupon kodu olmalı. Bunu bazen otomatik mail olarak gönderiyorlar, bazen müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekebiliyor. Aşağıya Nvidia'nın resmi sitesinden oyunu nasıl alındığını anlatan yönergeyi koydum.

Battlefield™ V promosyon kodunuzu kullanmak için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

1.Ödülünüzü alma işlemine başlamak için lütfen buraya tıklayın.

2.Ödül alma sistemine erişmek için lütfen giriş yapın.

3.Uygun paketi satın alma sırasında elde ettiğiniz kupon kodunu "PROMO KODUNUZU GİRİN" kutusuna yapıştırın. Büyük/küçük harfe duyarlıdır.

4.Doğrulama metnini "METNİ GİRİN" kutusuna girip "ÖDÜLÜ AL" düğmesine tıklayın.

5. Origin'e giriş yapmak için Oturum Aç düğmesine basın.

6. Origin hesabınıza giriş yapmak için gerekli bilgileri girin ve oturum açın.

7. Origin hesabınıza oyunu eklemek için Oyun Ödül Alma Sayasında "ÖDÜL AL" düğmesine tıklayın.

8.Başarılı! Oyun hesabınıza eklendiğinde e-posta bildirimi alacaksınız.

9.Tebrikler! Oyununuzu indirmek için Origin'i başlatın!

10.Sorun giderme yardımı için lütfen SSS bölümümüzü buradan ziyaret edin. Hâlâ sorun yaşıyorsanız, lütfen müşteri destek ekibimiz ile iletişime geçin.

Satın alım sonunda elinizde bir kupon kodu olmalı. Bunu bazen otomatik mail olarak gönderiyorlar, bazen müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekebiliyor. Aşağıya Nvidia'nın resmi sitesinden oyunu nasıl alındığını anlatan yönergeyi koydum.

Kodu bugün yolladılar, biraz önce girdim ve sonuç;
Screenshot_1.png

Kullanılmış kodu yolladılar büyük ihtimal. Ben böyle bir şey görmedim. 1 ay sonra kodu gönderdiler o da geçersiz çıktı..

Kodu bugün yolladılar, biraz önce girdim ve sonuç;
Eki Görüntüle 352381

Kullanılmış kodu yolladılar büyük ihtimal. Ben böyle bir şey görmedim. 1 ay sonra kodu gönderdiler o da geçersiz çıktı..
Müşteri hizmetleriyle konuşup bunu belirtin. Müdahale etmezlerse Nvidia'ya bile mesaj atabilirsiniz. Olmadı hakem heyetine başvurun. Bu sizin hakkınız, hakkınızı arayın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı