Hepsiburada Black Friday kargo süresi

Dün gece sipariş verdim, 27 Kasım’da kargolanacak bilgisi not düşülmüş. Hem HepsiBurada’da hem kargolarda yoğunluk yüksek. Muhtemelen kargo bilgisi gelmeden kargo gelecek, geçtiğimiz yıl bana böyle olmuştu.

Bendede 27 kasım gözüküyordu. 2 gün önce yolladım siparişi. Ptt kargoyla sipariş ettiğim gece verdiler ürünü. Kargo takipten bulunduğum ile ulaşdı gözüküyor. Muhtemelen kargo yoğunluğunu hesaba katarak biraz süreyi uzun tutmuşlar.

Hespiburda üzerinden M2 SSD ve ekran kartı aldım 2 ürünün kargo tarihi 27 Kasım. teslim tarihi 28 Kasım olarak görünüyordu M2 SSD kargo yapıldı ama teslim tarihi 2 Aralık olarak değişti ekran kartı hâla kargo hazırlama aşamasında.

Hespiburda üzerinden M2 SSD ve ekran kartı aldım 2 ürünün kargo tarihi 27 Kasım. teslim tarihi 28 Kasım olarak görünüyordu M2 SSD kargo yapıldı ama teslim tarihi 2 Aralık olarak değişti ekran kartı hâla kargo hazırlama aşamasında.
Benim aldığım laptop hala hazırlanıyor kısmına gelmedi yani şuan iptal edebilme aşamasındayım. İnşallah 27 Kasım'a kalmadan kargolanır. Bir de sizin ürününüz kargolandıysa ve kargo firması hepsijet ise 1 gün sonra elinizde olur. Benim aldığım iki üründe ertesi gün elime ulasmıştı.

Benim aldığım laptop hala hazırlanıyor kısmına gelmedi yani şuan iptal edebilme aşamasındayım. İnşallah 27 Kasım'a kalmadan kargolanır. Bir de sizin ürününüz kargolandıysa ve kargo firması hepsijet ise 1 gün sonra elinizde olur. Benim aldığım iki üründe ertesi gün elime ulasmıştı.
Evet aldığım ürünlerden M2 SSD hepsijet kargo ile geleceği görünüyor ekran kartı ise hâla hazırlanıyor aşamasında bekleyip görücez bence pazartesinden sonra indim bitince kargo gonderimleri hızlanır

Ben de perşembe akşamı sipariş verdim çarşamba kargoya verilir diyordu ancak cumartesi hepsi jete teslim edilmiş peki asıl merak konusu olan şey şu uygulamada tahmini teslimat süresi 2 aralık hepsi jet ise 5 aralık diyor sizce ne zaman elime ulaşır ?

Peki bu ürün stokta kalmadı vs deme gibi bir hakları var mı? Ben de ekran karti ssd ve ram aldım satıcı hepsiburada ancak kargo suresi yarin doluyor. Stokta kalmadı vs demezler umarım; diğer sitelerdeki indirimleri de kaçırmış oluruz. Daha önceleri trendyol alışverişimde başıma geldi çünkü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı