Hepsiburada kargo rezilliği

Isabelle

Hectopat
Yer
CRM
Hepsiburada üzerinden deodorant ve duş jeli aldım. Adamlar kargo kutusunun içine rastgele fırlatmış aman şu duş jelinin ağazını kapatayım dökülmesin yok. Yarısı dökülmüş bi' aldım elime yapış yapış. Toplam 3 sipariş verdim 3'ünde de mutsuz ayrıldım.

5d56b61f-7111-4204-9f0b-b53aef928aa3.jpg8ffe63d8-5c09-4a1e-aeb8-64b8c992ad39.jpg883d0f6e-a6fe-487a-9984-cd2a38fd8a60.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Neredeyse her ay irili ufaklı alış veriş yaparım Hepsiburada.com'dan bu güne kadar hiç bir sorun yaşamadım. Satıcıyı güvenilir seçmek çok önemli bu noktoda.

Merak etmeyin bende satıcıyı güvenle seçiyorum. Satıcı direkt olarak HEPSİBURADA. İade işlemi başlatmıcam sadece onlara isyanımı dile getirdim ve size de uyarı yapmak istedim. 10 tl için haftalarca bekleyemem. PTT kargo ile geldi. Emin olun kargonun hiçbir suçu yok çünki önlemi alması gereken hepsiburada. Dümdüz paketin içine atmışlar bunlar hepsiburada nın suçu.

Hepsiburada üzerinden deodorant ve duş jeli aldım. Adamlar kargo kutusunun içine rastgele fırlatmış aman şu duş jelinin ağazını kapatayım dökülmesin yok. Yarısı dökülmüş bi' aldım elime yapış yapış. Toplam 3 sipariş verdim 3'ünde de mutsuz ayrıldım.

Eki Görüntüle 429058Eki Görüntüle 429059Eki Görüntüle 429060
Hocam işinize karışmak gibi olmasın ama, böyle şeyleri internetten değilde mağazalardan almanızı tavsiye ederim.

Hepsiburada değil de güvenilir ayrı satıcılardan almak daha mantıklı oluyor. Onlarda yaptığımız yorumlar daha değerli olduğu için daha dikkatli oluyorlar.

Bunu hepsiburadaya kanıtlar ile iletin (kargoyu açarken video çekin, bunun halkımızda alışkanlık haline gelmesi lazım)
Size ürünü geri istemeden yenisini yollarlar.
Ürün sizin elinize sağlam ulaşana kadar hepsiburada sorumlu, mağaza kendi olmasa bile hepsiburada kalite standartı gereği sorumlu, o yüzden 10 liralık üründen 10.000 liralık ürüne kargolarınızı açarken teslim alıp masaya koyup video kaydını başlatın ve güzelce ufak büyük farketmez kargo kutusunu paketini açın, direk bu şekilde kanıtınız olursa hiçbir sorun olmuyor, özür için felan hediye çeki bile verebilirler forumda görmüştüm daha önce..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı