Hepsiburada tahmini kargo süresi çok uzun

KorkakReyiz

Hectopat
Ben ilk defa internet üzerinden alışveriş yapacaktım. TYT ders kitabı alıcaktım. Ama tahmini kargoya verilme süresi 11 Mart diyordu. Ben tam olarak internetten alıveriş yapmasını bilmediğim için bu süre çok fazla geldi. Sizce bu süre normal mi ? Daha sipariş vermedim iptal ettim. Bir de size sorayım dedim. Niye bu kadar geç bir tahmini süre verdiler acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:

Buydu benim de aklıma sonradan geldi stok sorunu. Kırtasiye verdim bakalım eğer adamın eline geçerse siparişi vercek adam. İlk defa internetten bir şey alıcaktım. Bu konuda biraz tecrübesizim.

İlk defa internet üzerinden bir alışveriş yapıcaktım. Bu yüzden biraz tecrübesizim. Ama öğreneceğiz artık. İnternet üzerinden alınca daha uyguna geliyor. Bir çok şey zaten. Yavaştan bu tür sitelerin kullanım olayını çözmem lazım. Lazım oluyor. :D

İnternet üzerinden alışveriş sanılanın aksine çok daha güvenli :) Kanunlar karşısında fazladan haklara sahip oluyor tüketici. Yalnızca güvenilir sitelerden alışveriş yapmak gerekiyor.

İnternet üzerinden alışveriş sanılanın aksine çok daha güvenli :) Kanunlar karşısında fazladan haklara sahip oluyor tüketici. Yalnızca güvenilir sitelerden alışveriş yapmak gerekiyor.
Aynen katılıyorum. Hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi sitelerden alışveriş yapmaya çalışın. Benim genelde en az sorun yaşadığım hepsiburada oldu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı