Hepsiburada Çakma Ürün Satar mı?

hectopath25

Hectopat
Daha fazla  
Xiomi Mi ANC TYPE-C veya 3.5MM modellerinden birini alacağım. Türkiye ve yurtdışı fiyatlarını karşılaştırdığımda, şaşırtıcı bir şekilde burada çok ucuz olduğunu gördüm. Bu da bende bir şüphe uyandırdı. Birkaç arkadaşıma sorduğum da çakma olabilir dediler. Lakin satıcı Hepsiburada olduğundan bana pek de inandırıcı gelmediler. Sizce ürün sahte olabilir mi?

Bal gibi de sahte - orjinal olmayan mal satabilir, bu tür durumlar yaşayabilirsiniz. Hepsiburada.com benim açımdan en başarılı E-Ticaret mağazası olsa bile bu tür durumlar yaşanmaz demek yanlış olur.

Daha geçen Murat Gamsız video attı bu konu ile alakalı, aratırsanız çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
Ürünün orjinal ambalajı ile gelip gelmediğine - kutunun açılıp açılmadığına ultra özen gösterin.

Satıcı Hepsiburada.com olarak görünüyor ilgili ürün için. Farklı satıcılarda çok ufak bir ihtimal olumsuzluk yaşama ihtimalin var ancak satıcı Hepsiburada.com ise yamuk olma ihtimali yok gibi neredeyse, merak etme sorun olmaz.

Ben zamanında JBL kulakiçi bir kulaklık almıştım. Lakin satıcısı Hepsiburada.com değildi, tahmin ettiğiniz üzere ürünüm bozuk çıkmıştı. Siz siz olun, yine de satıcısı Hepsiburada.com olan ürünleri tercih edin. Unutmayın! Ucuz etin yahnisi yavan olur derler..

Çoğunlukla satıcısı hepsiburada olan ürünleri almaya özen gösteriyorum. Eğer ki bir kuşkunuz varsa bunu satıcısı hepsiburada olan ürünlerini almanızı öneririm. Şuana kadar şükür açılmış/kullanılmış/yenilenmiş veya başka bir işlem görmüş olan ürünler ile karşılaşmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı