Hepsiburada sahte ürün satar mı?

Konuya şimdi denk geldim, herkes çok emin bir şekilde satmaz yazmış fakat pek çok kişi ürünü hb den alıp orjinal olmadığını resimleri ile birlikte sunmuş sadece üç kişinin yorumu burda
Ekran Alıntısı333.JPG

Bir yanlışlık yapılmıştır, çözüm bulunur vesaire fakat demek ki satabiliyormuş.

Konuya şimdi denk geldim, herkes çok emin bir şekilde satmaz yazmış fakat pek çok kişi ürünü hb den alıp orjinal olmadığını resimleri ile birlikte sunmuş sadece üç kişinin yorumu burda
Eki Görüntüle 1616740
Bir yanlışlık yapılmıştır, çözüm bulunur vesaire fakat demek ki satabiliyormuş.
4 tb seagate hdd var fiyatı 1200tl bu fiyat hemen her yerde aynı ve bu ürün istisnasız heryerde "sahte" efs teknoloji ve başka firmalar bu ürünü sahte olarak satıyorlar tabi bu firmalar hepsiburada satıcılar. sonuç: hepsiburada sahte ürün satıyor veya satmasına izin veriyor.

Hepsiburada üzerinden başka bir satıcı sahte G102 fare göndermişti bana. Sahte olduğunu da uygulama fareyi görmemesinden anlamıştım. Ardından iade edip Amazon'dan almıştım. Amazon'dan aldığımda bir problem olmadı halen kullanıyorum. Yani arkadaşlar satmaz demiş ama satıcı Hepsiburada'nın kendisi değilse böyle olaylar nadirde olsa yaşanabiliyor.

Kesinlikle sahte ürün satışı vardır. Kozmetik, kremler, takviye ediciler ve ilaçların internet üzerinden almayın. Elektronik tarafında Hepsiburada resmi satıcısından alın. Resmi internet mağazalardan almaya çalışın.

4 tb seagate hdd var fiyatı 1200tl bu fiyat hemen her yerde aynı ve bu ürün istisnasız heryerde "sahte" efs teknoloji ve başka firmalar bu ürünü sahte olarak satıyorlar tabi bu firmalar hepsiburada satıcılar. sonuç: hepsiburada sahte ürün satıyor veya satmasına izin veriyor.
HDD aldım. Biraz araştırma sonucu tamir edilmiş HDD olduğu ortaya çıktı. Arızalı ürün olduğu için geri iade ettim.

Hepsiburada üzerinden başka bir satıcı sahte G102 fare göndermişti bana. Sahte olduğunu da uygulama fareyi görmemesinden anlamıştım. Ardından iade edip Amazon'dan almıştım. Amazon'dan aldığımda bir problem olmadı halen kullanıyorum. Yani arkadaşlar satmaz demiş ama satıcı Hepsiburada'nın kendisi değilse böyle olaylar nadirde olsa yaşanabiliyor.
Amazon iade konusunda katıdır, kolay iade verir.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro orijinal fiyatı 4000 TL. Hepsiburada yurt dışı https://www.hepsiburada.com/samsung...8?magaza=eye+drops&url_src=and-product-detail sahte satışında 900 TL'ye satılır. aradaki fark sahte olduğunu gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı