Hepsiburada.com üzerinden ekran kartı alınır mı?

Berkay Balcı

Femtopat
Daha fazla  
Kasım ayında Black Friday gününde PC toplamak vardı kafamda. (İtopya'dan) ve her gün siteleri kontrol ediyorum. Az önce 2 ay önce 13.5k ya satılan ekran kartı 40 dakika önce 10k olmus ve şaşırdım. Satıcı tekramarket olarak geciyor fakat daha önce hiç Hepsiburada.com'dan sipariş vermediğim için güvenemedim. Veya yarın öbür gün ekran kartında sıkıntı oldu garantisiyle birlikte nereye götürmem lazım? İçinden garanti belgesi çıkar mı? Sizce ne yapmalıyım? Cevaplarını sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210708-023940_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210708-023940_Samsung Internet.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 176
  • Screenshot_20210623-011444_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210623-011444_Samsung Internet.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 180
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasım ayında Black Friday gününde PC toplamak vardı kafamda. (İtopya'dan) ve her gün siteleri kontrol ediyorum. Az önce 2 ay önce 13.5k ya satılan ekran kartı 40 dakika önce 10k olmus ve şaşırdım. Satıcı tekramarket olarak geciyor fakat daha önce hiç Hepsiburada.com'dan sipariş vermediğim için güvenemedim. Veya yarın öbür gün ekran kartında sıkıntı oldu garantisiyle birlikte nereye götürmem lazım? İçinden garanti belgesi çıkar mı? Sizce ne yapmalıyım? Cevaplarını sevinirim.

Tekra market en büyük firmalardandır. ben birçok Online mağazadan alışveriş yaptım hemen hepsi tekra üzerinden gönderim yaptı. Distribütör yani MSI n sitesinde bile kayıtlıdır. Tekra markette fiyat uygunsa gerisini düşünme bence?
Edit ; Fiyata birşey diyemicem pahalı gibi.

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan ekran kartı alınır. Direkt olarak Hepsiburada üzerinden iletişime geçerek servis ve garanti hizmetinden yararlanırsınız. Ama bana kalırsa 10k hala çok yüksek RTX 3060 için, özellikle fiyatlar belirgin bir şekilde düşmeye başlamışken biraz daha beklemekte yarar var diye düşünüyorum.

Trio modeli. Alınır bence.

Gözü kapalı alınır. Ben viewsonic monitör aldım. Işık sızması ölü piksel gibi sorunla karşılarsınız değişim iade hangisini isterseniz onu yaparız dediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca msi resmi distribütörüdür

Gözü kapalı alınır. Ben viewsonic monitör aldım. Işık sızması ölü piksel gibi sorunla karşılarsınız değişim iade hangisini isterseniz onu yaparız dediler. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ayrıca msi resmi distribütörüdür
Ölü piksel çıktı bende, Viewsonic'e yönlendirdiler. Onlar da tek ölü pikselden değişiklik yapmıyoruz diyip geri çevirdi. Size karşı neden böyle davranmışlar anlamadım 🙄
Bu arada Tekramarket ve Hepsiburada'dan kart alınır da bu kart bu fiyata alınmaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı