Hepsiburada.com üzerinden ekran kartı alınır mı?

Lhc ekran kartları temmuz sonuna kadar çıkmış olur onları bekleyin derim.

Ölü piksel çıktı bende, Viewsonic'e yönlendirdiler. Onlar da tek ölü pikselden değişiklik yapmıyoruz diyip geri çevirdi. Size karşı neden böyle davranmışlar anlamadım 🙄
Bu arada Tekramarket ve Hepsiburada'dan kart alınır da bu kart bu fiyata alınmaz bence.

Ölü piksel çıktı bende, Viewsonic'e yönlendirdiler. Onlar da tek ölü pikselden değişiklik yapmıyoruz diyip geri çevirdi. Size karşı neden böyle davranmışlar anlamadım 🙄
Bu arada Tekramarket ve Hepsiburada'dan kart alınır da bu kart bu fiyata alınmaz bence.
Ben almadan önce detaylı olarak sordum. Işık sızması ölü piksel sorunu yaşar mıyım yoksa iade ederim ya da değişim isterim dedim. Zaten benim hakkım bu. Tekra market Viewsonic'e güvenip böyle bir cevap vermiş olabilir. Oradan çıkan onaya göre iade ya da birebir değişim yaparlar diye biliyorum. Ama burada Viewsonic'in tutumu önemli. O tarafını bilemiyorum sonuçta ürün sorumluluğu onlarda. Ama öyle bir zorluk çıkardılarsa THH'ye başvurup yine hakkını alırsın.

Ben almadan önce detaylı olarak sordum. Işık sızması ölü piksel sorunu yaşar mıyım yoksa iade ederim ya da değişim isterim dedim. Zaten benim hakkım bu. Tekra market Viewsonic'e güvenip böyle bir cevap vermiş olabilir. Oradan çıkan onaya göre iade ya da birebir değişim yaparlar diye biliyorum. Ama burada Viewsonic'in tutumu önemli. O tarafını bilemiyorum sonuçta ürün sorumluluğu onlarda. Ama öyle bir zorluk çıkardılarsa THH'ye başvurup yine hakkını alırsın.
Alırsın ama illallah edersin hocam. Viewsonic tek ölü piksele tüketici hakları gereği işlem yapmak zorunda olsa da yapmıyor. İstediğin kadar şikayet et ya kalıbına uyduruyorlar ya da uzun süre bekletiyorlar. Hatta bazı şikayetler vardı, sırf değişmemek için mesela sağlam ekranı kırıp kullanıcı hatası dedikleri yönünde. Bana da olumsuz döndüler, tek ölü piksele değişim yapmayız demişlerdi, 3-4 ay sonra ortaya çıktığı için üstüne düşmedim, rahatsız da etmeyince kaldı. 7-8 ay garanti kaldı, acaba uğraşsam mı diyorum. En kötü monitörü sıfırlatmış olurum. Diğer markaların da çoğu 3-4 ölü piksel olmadıkça değişim yapmıyor bu arada. Sözleşmeye de ekliyorlar bunu. Viewsonic özellikle tercih etmeyeceğim bir marka olacak artık.
Kasım ayındaki BLACK FRIDAYI bekliyim mi diyorsunuz yani, daha çokmu fiuatlar düşer

3070 minumum ne kadar olursa alinir?
Kasım çok geç, o zamanı kimse öngöremez. Fiyatlar yine artabilir. Ağustos'un sonuna doğru piyasa şekillenir az çok. 3070 veya 3070 Ti 10 binin altına inmeden almayın. Bana kalırsa 10 bine de alınmaz da piyasanın gidişine bağlı. Ben piyasanın en yüksek olduğu dönemde ROG 3070 denk getirdim 12 bine, sıfır adıma faturalı Türkiye ürünü. Pahalı mı evet ama Nisan sonu için bedavaydı. Biraz indirimleri ve siteleri de takipte kalmak lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasım ayındaki BLACK FRIDAYI bekliyim mi diyorsunuz yani, daha çokmu fiuatlar düşer

3070 minumum ne kadar olursa alinir?
3070, 3070ti den daha pahalı olacaktır.
Mining performansından ötürü.
3070Ti ve 3080Ti alınası kartlar.
3070ler 6k ya satılıyordu, mining öncesi.
8k 9k ya bulabilirsen 3070ti almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı