Hepsiburada DeathAdder fare iadesi alır mı?

Normalde bir şey olmamalı. Esnafın satılan mal geri alınmaz zihniyeti çok komik. Site Hepsiburada ama satıcı kim? Kulaklığı da iade edebilenler var.
Sıkıntı çıkarırlarsa üç dakika harcayıp hakem heyetine verirsiniz turkiye.gov.tr üzerinden :)

Kutuya zarar vermeyin yani açarken yırtmayın kartonu yeter. Alırlar iade.

Normalde bir şey olmamalı. Esnafın satılan mal geri alınmaz zihniyeti çok komik. Site Hepsiburada ama satıcı kim? Kulaklığı da iade edebilenler var.
Sıkıntı çıkarırlarsa üç dakika harcayıp hakem heyetine verirsiniz turkiye.gov.tr üzerinden :)
Aynen öyle, bozuk kulaklığı tamir ettirip bana geri yollayan incehesap THH kararı sonrası paşa paşa geri ödedi paramı. :)

Hocam el ölçüleriniz nedir?
Elimin ölçülerini bilmiyorum ama daha önce DeathAdder kullandım ve tam istediğim gibi. Şu anda DeathAdder V2'yi alacak imkanım pek yok zorlamak istemediğimden v2 mini almak istiyorum ama kuşkuluyum rahatlık konusunda.
Kutusu açılınca sorun olabilir varsa internette ki incelemelerine bak. Ayrıca bölgende fare testi yapabileceğin bir teknoloji mağazası yok mu Vatan falan.
Buradaki Vatan'da v2 mini yok maalesef.

Şikayet falan çok uğraştırır. Net cevap lazım. Satıcı Zonebilişim, müşteri hizmetlerine yazdım ama henüz cevap yok.

Şikayet falan çok uğraştırır. Net cevap lazım. Satıcı Zonebilişim, müşteri hizmetlerine yazdım ama henüz cevap yok.
Bunun cevabını satıcı verebilir. Net cevabı soruyorsan 14 gün koşulsuz iade talebi yapabiliyorsun, zıtlaşmaya çalışırlarsa da senden yana olur Tüketici Hakem Heyeti.

Geri
Yukarı