Hepsiburada değişim sorunu

hsynyakupoglu

Decapat
Merhaba. Bundan 1.5 ay önce RTX 2060 Gaming Z ekran kartı aldım. Sistemini kurdum ve sorunsuz çalıştırdım 2 hafta kadar kullandım ve kart arıza verdi. Birebir değişim için aldığım satıcıya gönderdim. 5 gün bekledim ve sonunda değişim raporunu gönderdiler. Bende bunu Hepsiburada'ya ilettim. 1 ay oldu hala bekliyorum göndermeleri için nasıl bir yol izlemeliyim. Ben bu ekran kartını indirimde aldım ve şu an fiyatı benim aldığım fiyattan 1000 TL daha fazla neredeyse bundan dolayı göndermiyorlar olabilir mi? Lütfen yardim edin. 25 Temmuz'dan beri bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200820-145326_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20200820-145326_Hepsiburada.jpg
    172,7 KB · Görüntüleme: 75
Müşteri hizmetleri hiç bir şeyden anlamazlar. Şikayet kaydı oluştur veya THH ver falan. Bu müşteri hizmetleri bizim gibi normal insan ve askari ücretle çalışanlar. Yani kısaca senim benim umrumuz da değiller. Sen THH verirsen bile o 1000TL hediye çekini de alıp, alırsın her türlü. 20 gün bu işlem ve bu işlemi geçtiği için haklısın. Kendilerden bir üst modelini de isteyebilirsin.

Merhaba. Bundan 1.5 ay önce RTX 2060 Gaming Z ekran kartı aldım. Sistemini kurdum ve sorunsuz çalıştırdım 2 hafta kadar kullandım ve kart arıza verdi. Birebir değişim için aldığım satıcıya gönderdim. 5 gün bekledim ve sonunda değişim raporunu gönderdiler. Bende bunu Hepsiburada'ya ilettim. 1 ay oldu hala bekliyorum göndermeleri için nasıl bir yol izlemeliyim. Ben bu ekran kartını indirimde aldım ve şu an fiyatı benim aldığım fiyattan 1000 TL daha fazla neredeyse bundan dolayı göndermiyorlar olabilir mi? Lütfen yardim edin. 25 Temmuz'dan beri bekliyorum.
Hocam 3080 çıktı 😌

Yeni konular

Geri
Yukarı