Hepsiburada Efsane Gençlik ile İlk Siparişin Yarısı Kadar Hepsipapel

• Konuyu başlatan Tim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 52
  • Görüntüleme 21B
Sadece tc dostum sakin ol
Adın, soyadın, doğum tarihin ve TCKN. Eğer istersen edu.tr mail hesabını da verebiliyorsun. Zaten muhtemelen adresin, kredi kartın ve telefon numaran onlarda kayıtlıdır. Sanırım bu kadar bilgiyle yapılabileceklerin sayısını düşünmek için çok kafa yormaya gerek yok. Eğer bilgilerin karşılığında sana para veriyorlarsa orada durup bir düşün bence. Yok ben bu siteye güveniyorum diyorsan, bunun gibi sitelerin kaç defa hacklenip bilgilerin sızdırıldığını da unutma bence.

Adın, soyadın, doğum tarihin ve TCKN. Eğer istersen edu.tr mail hesabını da verebiliyorsun. Zaten muhtemelen adresin, kredi kartın ve telefon numaran onlarda kayıtlıdır. Sanırım bu kadar bilgiyle yapılabileceklerin sayısını düşünmek için çok kafa yormaya gerek yok. Eğer bilgilerin karşılığında sana para veriyorlarsa orada durup bir düşün bence. Yok ben bu siteye güveniyorum diyorsan, bunun gibi sitelerin kaç defa hacklenip bilgilerin sızdırıldığını da unutma bence.
Kredi kartını kayıt etme.
Pek de bişey yapılmaz gibi sanki hocam

Bu hepsipapelleri yatırmaları çok uzun süreler sürebiliyor 5 kere paylaş kazandan hepsipapel ödüllü olarak ürün aldım 2 kere söylendiği gibi 15 gün içerisinde yattı diğer 2 tanesi 1 ay sürdü bir tanesi 45 gün kadar sürdü almak için çok uğraştım. Kısaca demek istediğim kampanya gayet güzel fakat buna dayanarak ürün almayın ne olur ne olmaz.

Yazdıklarınıza bakılırsa internet üzerinden hiçbir yerden alışveriş yapmamak gerek, dijitalde işlem yaptığınız sürece bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalıyorsunuz. 18-25 yaş aralığında olduğunuzu sorgulamak adına TCKN isteniyor. Onun haricinde istemezler.

Yazdıklarınıza bakılırsa internet üzerinden hiçbir yerden alışveriş yapmamak gerek, dijitalde işlem yaptığınız sürece bilgilerinizi paylaşmak durumunda kalıyorsunuz. 18-25 yaş aralığında olduğunuzu sorgulamak adına TCKN isteniyor. Onun haricinde istemezler.
Yıllarca Hepsiburada'dan alışveriş yaptım fakat bu kampanya için benden TCKN istiyor. Amazon ve birçok site istemiyor diye biliyorum. Bana TCKN ile şartlı alışveriş yaptıran siteleri yazabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı