Hepsiburada farklı ürün gönderdi ne yapılmalı?

Hocam müşteri hizmetlerini aradım değişim talebi oluşturmuş. Ben temsilciye aldığım T20'yi yollamalarını söyledim ama talep nedenine sadece ürünü iade etmek istiyorum yazmışlar. Acaba bir sorun olur mu iki ürün farklı diye?

Hocam değişime soğuk bakılıyor nedensen bende de benzer durum oldu sorunlu ürünü değiştirmek yerine iade alıp paranı veriyorlar. Sana tavsiyem başka site veya satıcıdan al.

Hocam değişime soğuk bakılıyor nedensen bende de benzer durum oldu sorunlu ürünü değiştirmek yerine iade alıp paranı veriyorlar. Sana tavsiyem başka site veya satıcıdan al.

Hocam temsilcinin açtığı talebi iptal edip yeni talep açtım ve açıklamaya sorunu yazıp fotoğraf ekledim. İade alırlarsa farklı bir siteden alırım artık. Teşekkür ederim size de.

Hocam temsilcinin açtığı talebi iptal edip yeni talep açtım ve açıklamaya sorunu yazıp fotoğraf ekledim. İade alırlarsa farklı bir siteden alırım artık. Teşekkür ederim size de.

Rica ederim dostum çözüm olarak işaretle ihtiyacı olan da alsın bilgiye iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı