Teşhir ürün Legion 5 Pro alınır mı?

Merhaba. Urun Teknosada. Öyle birsey olacağını sanmıyorum ama yinede insan öyle kolay alamıyor teshiri, sifir alternatifler varken.
Teknosa olması bir şeyi değiştirmiyor. Ne pis eller, tuvaletten çıkınca yıkamayıp o cihazlara dokunanlar, 7/24 şarjda olup bataryası ölenler, 7/24 aralıksız çalışan cihazlar vs. vs. 37K'lık bütçeyle acındırma çabanız pek hoş olmamış. Bu bütçeye 20 ay üstü garantili 2.el alabilirsin.

Tavsiye etmem. Ne olduğu belirsiz. Teşhir diye içinden parça çalınmış cihaz bile yollayabilirler. Temiz 2.el alın

Teknosa olması bir şeyi değiştirmiyor. Ne pis eller, tuvaletten çıkınca yıkamayıp o cihazlara dokunanlar, 7/24 şarjda olup bataryası ölenler, 7/24 aralıksız çalışan cihazlar vs. vs. 37K'lık bütçeyle acındırma çabanız pek hoş olmamış. Bu bütçeye 20 ay üstü garantili 2.el alabilirsin.
Acindırma çabası nedemek ne zirvalamissin anlamadım. Bir dezenfektanla bir defa ürünü temizlemek yeterli olur. İkinci aldığınız cihazın sahibininde laptopla neler yaptığınıda hayal edip öylemi karar vereceğiz ozaman.

Teknosa'dan teşhir televizyon almıştım 2016 da LG'nin 4K'sı hala çalışıyor. Laptopta da pili ölmişse değiştirisin olur gider. Bu fiyat bandında Lenovo kaliteli laptop konusunda diğer markalardan.

Merhaba. 13700HX RTX4060 Legion 5 Pro 37.000TL'ye teshirden alınır mı? 6 ay kadar tezgahta çalışmış ürün. 2 yıl garanti veriliyor. Pil sağlık durumu belli değil? Sıfırı 55000TL civarında.
Pil durumunu makul bulursam, displayde, klavyede sorun yoksa alınmaz değil. 2k 240 hz ekran. En azindan acik halini test etme şansın var.

Pil durumunu makul bulursam, displayde, klavyede sorun yoksa alınmaz değil. 2k 240 hz ekran. En azindan acik halini test etme şansın var.
Valla benim gibi düşünenler olduğunu gördüğüme sevindim. Bende mi bir sorun var acaba diye düşünüyordum. Gunumuzde herseyden tasarruf etmeye çalışıyoruz. Uzun ömürlü gideceğini düşündüğüm bir laptopu neredeyse yarı fiyatına almak mantıklı geldi. Pili dediğiniz gibi ilerde sorun olursa değiştiririm diye düşündüm. Kasasında en ufak kusur yok tertemiz gozukuyor. Ama bir kusurundan iade mi edilmiştir, onarım görüp mağazada teshir olarak mı kullanılmıştır o kısımlar hakkında dürüst cevap verirlermi emin değilim. Pil sağlık durumuna CMD den bir komut girilip bakilabiliyormus. Bu akşam bir bakmayı düşünüyorum. İndirimde yaparlarsa alabilirim. Lakin sifir alma daha ağır basıyor.

Geri
Yukarı