Hepsiburada fatura düzenlemiyor

Ben telefonu kendi adıma kayıtlı sim kartımla kullanmaya başladım. 11 gündür benim de faturamı düzenlemediler. Umarım elimde patlamaz, patlarsa da hepsiburada bu telefonu vergisiz kategoride satıyor, bence sorumlular.

Ben telefonu kendi adıma kayıtlı SIM kartımla kullanmaya başladım. 11 gündür benim de faturamı düzenlemediler. Umarım elimde patlamaz, patlarsa da Hepsiburada bu telefonu vergisiz kategoride satıyor, bence sorumlular.

Bencesi yok sorumlular sadece Hepsiburada değil gençbiz sayfasında başvuru yapılan sayfada da Hepsiburada'dan alınabileceği yazıyor. Kesinlikle hakkımı aramaktan çekinmem. Ayrıca Hepsiburada'ya 50 defa sordum düzeltilecek mi iade edeyim mi diye bana düzeltileceği söylendi ben de bekliyorum.

Son düzenleme:
Maalesef yok. iade etmeyi denemeyi düşünüyorum.
14 günlük süreniz geçmedi mi ?

Ben açıkçası yakın zaman da halledeceklerini düşünüyorum şurada zaten 30 Aralık olmasına 1 hafta kaldı kalkıp da 31 Aralık da halledemezler sonuçta bu hafta veya haftaya yaparlar diye düşünüyorum.

Maalesef yok. İade etmeyi denemeyi düşünüyorum.

Ne yaptınız hocam ben de hala işlemde deyip duruyorlar çıldırtıyorlar.

Son düzenleme:
Faturaya kimlik numaram eklenmiş, ikinci imei eklenmemiş. Bir de faturada yazan Boğaziçi kurumlar V.D. numarası, başvuru kısmındaki Firma Vkn / Tckn bölümüne mi yazılacak?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı