Hepsiburada güvenilir mi?

Yanlış bilgiler vermeyin lütfen, öyle bir şey hiçbir zaman olmuyor. Olsa bile 14 gün iade politikaları var, istediğiniz zaman iade edebilirsiniz 2 hafta içerisinde.
Yahu yazılanı da mı anlamıyorsunuz? Konusu ekşi sözlükde var araştırıp bulun. Tüm kanıtlarıyla orada duruyor. Ezelden beri internetten alışveriş yapıyorum. Alışveriş yapmadığım site hemen hemen yoktur. Adamın burnundan getiriyorlar bir şeyi iade etmek istediğinizde. Polyanacılık yapmayın.

Yahu yazılanı da mı anlamıyorsunuz? Konusu ekşi sözlükde var araştırıp bulun. Tüm kanıtlarıyla orada duruyor. Ezelden beri internetten alışveriş yapıyorum. Alışveriş yapmadığım site hemen hemen yoktur. Adamın burnundan getiriyorlar bir şeyi iade etmek istediğinizde. Polyanacılık yapmayın.

Hayır, gayet kolay iade edebiliyorsun, eğer 14 günü geçerse etmen satıcıya göre zorlaşıyor. 14 gün içerisinde ben iade işlemi başlatınca anında evime gelip ürünü aldılar. Eğer ürün istemediğiniz şekilde gelirse direkt kolay iade sistemi ile kolayca iade edebiliyorsun.

Hayır, gayet kolay iade edebiliyorsun, eğer 14 günü geçerse etmen satıcıya göre zorlaşıyor. 14 gün içerisinde ben iade işlemi başlatınca anında evime gelip ürünü aldılar. Eğer ürün istemediğiniz şekilde gelirse direkt kolay iade sistemi ile kolayca iade edebiliyorsun.

Ve ek olarak bunu yapan Hepsiburada değil, düşük puanlı bir satıcıdır. Söylediğin kişi büyük ihtimal daha Hepsiburada'nın market sitesi olduğunu bilmiyor. Hepsiburada'nın kendi sattığı üründen böyle bir şey yaşamazsın, yaşayanı da duymadım. Hadi diyelim yaşadın dediğim gibi 14 gün içerisinde kolayca istediğin ürünü iade edebilirsin. Örnek verdiğin kişi daha bunu bilmiyordu.

Hala okuduğunuzu anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Ben satıcısı "hepsiburada" olan ürünlerin güvenilir olmadığından bahsediyorum. Bir çok insana iade konusunda zorluk çıkartıyorlar. Hepsiburada içinde güvenilir veya güvenilir olmayan satıcılar bulunabilir. Bu tamamen şans işi. Kimisi iadesini kabul edebilir, kimisi etmez veya orjinal, sahte ürün yollayabilir. sonuçlar - ekşi sözlük Buyrun rezalet başlıkları, iyi okumalar. Amazon'a ait bir tane bile şikayet başlığı yok. Ürün bozuk gelirse genellikle geri bile istemiyorlar ve yenisini yolluyorlar, başka satıcı paranızı iade etmezse amazon iade garantisi veriyor. Şimdi bu imkanlar sağlanırken ben hepsiburadadan ürün satın almam. Bu zaman kadar 4-5 defa beni farklı siparişlerimde uğraştırdıkları da çok oldu. Eksik kargo yolladıkları için 3 hafta para iadesi beklediğimi bilirim.

@ll.Mehmed
Hepsiburada'ya babamdan çok güvenirim.Satıcılar bazen sıkıntı çıkarabiliyor,ama iade hakkınızı Hepsiburada bizzat koruyor.
@Jabbatheturk

Neden gülücük attın, yanlış birşey mi dedim?

Yeni konular

Geri
Yukarı