Hepsiburada güvenilir mi?

@ll.Mehmed
Hepsiburada'ya babamdan çok güvenirim.Satıcılar bazen sıkıntı çıkarabiliyor,ama iade hakkınızı Hepsiburada bizzat koruyor.
Hepsiburada'ya babanızdan fazla güvenebilmek için babanızın Sülün Osman falan olması lazım 😀 😀 Size de başka link bırakayım o zaman: Hepsiburada - Şikayetvar
Edit: Gülücük attım çünkü hakkında binlerce şikayet olan bir siteye üç tane alışverişinizden dolayı güvenilir diyorsunuz. Komik değil mi sizcede? Hemen hemen her ihtiyacımı internet üzerinden siparişlerle giderdiğim için hepsiburada ile çok problem yaşadım.

Hepsiburada'ya babanızdan fazla güvenebilmek için babanızın sülün Osman falan olması lazım 😀 😀 size de başka link bırakayım o zaman: Hepsiburada - Şikayetvar

Terbiyesizlik yapma bence, her firmanın hataları olur. 7500TL'lıkta alışveriş yaptım Hepsiburada'dan 30TL'lik alışverişte. Hiçbir sorun çıkmadı.

Hepsiburada'ya babanızdan fazla güvenebilmek için babanızın sülün Osman falan olması lazım 😀 😀 size de başka link bırakayım o zaman: Hepsiburada - Şikayetvar
Edit: Gülücük attım çünkü hakkında binlerce şikayet olan bir siteye üç tane alışverişinizden dolayı güvenilir diyorsunuz. Komik değil mi sizce de? Hemen hemen her ihtiyacımı internet üzerinden siparişlerle giderdiğim için Hepsiburada ile çok problem yaşadım.

Ben nedense sadece 1 kere problem yaşadım o da aldığım satıcıdan kaynaklıydı, iadesini de gerçekleştirdim. 2021'deyiz, artık şöyle saçma şeylere inanmayı bırakın.

1629799536933.png

1629799548739.png

Attığın linklerin hiçbirinde satıcının Hepsiburada olduğu yazmıyor, attığın linki okusaydın bari.
İçerisinde 270 tane konu bulunan şikayetlerin toplamını 7 dakika içinde okuyup hiç birinin içinde satıcının hepsiburada olmadığını belirttiyorsunuz, farkında mısınız 😂 Daha fazla uzatmaya gerek yok size hayırlı dolandırmalar.
Terbiyesizlik yapma bence, her firmanın hataları olur. 7500TL'lıkta alışveriş yaptım Hepsiburada'dan 30TL'lik alışverişte. Hiçbir sorun çıkmadı.
Ben size "hatasız" olanını söylüyorum işte. Ertesi gün vereceğiniz bir siparişinizde şikayet başlıklarında yaşayanan şeyin sizin başınıza gelmeyeceğinin bir garantisi yok.
Ben nedense sadece 1 kere problem yaşadım o da aldığım satıcıdan kaynaklıydı, iadesini de gerçekleştirdim. 2021'deyiz, artık şöyle saçma şeylere inanmayı bırakın.

Eki Görüntüle 1147009

Eki Görüntüle 1147010
Ben amazon'da "bir" problem dahi yaşamadım son üç senedir.

Tam olarak dediğiniz şeyin farkında değilsiniz. %100 güvenilirdir demek ayrı, ben bu zamana kadar problem yaşamadım demek ayrıdır. Hepsiburada %100 güvenilir bir site değildir ve alacağınız ürünlerde size problem yaşatma ihtimali vardır. Bunun kanıtı internet üzerindeki binlerce şikayettir. Umarım bunu algılayabilirsiniz, daha fazla uzatmayacağım.

İçerisinde 270 tane konu bulunan şikayetlerin toplamını 7 dakika içinde okuyup hiçbirinin içinde satıcının Hepsiburada olmadığını belirttiyorsunuz, farkında mısınız 😂 daha fazla uzatmaya gerek yok size hayırlı dolandırmalar.

Hepsini okumadım ve hepsini sen de okumadın, ekşi sözlükte ilk 3'ünü okudum ve şikayet Var'daki attığınız şikayeti okudum, hiçbiri Hepsiburada'dan değildi ve 14 gün iade sistemini kullanmamışlardı.
Ben Amazon'da "bir" problem dahi yaşamadım son üç senedir?

Güvenilir satıcıdan alınca Hepsiburada'da da yaşamazsın, ben 1 tane yaşadım o da Hepsiburada halletti, aynı sorunu Amazon'da da yaşayabilirsin, git ucuz bir şey al yorumu olmayan satıcıdan, Amazon iadesini kullanmak zorunda kalırsın.

Ben size "hatasız" olanını söylüyorum işte. Ertesi gün vereceğiniz bir siparişinizde şikayet başlıklarında yaşayanan şeyin sizin başınıza gelmeyeceğinin bir garantisi yok.

Tekrar söylüyorum 14 gün iade politikası ile o sorunu yaşasam bile iade ederim ürünü, Hepsiburada anında alıyor iadeyi.

Tam olarak dediğiniz şeyin farkında değilsiniz. %100 güvenilirdir demek ayrı, ben bu zamana kadar problem yaşamadım demek ayrıdır. Hepsiburada %100 güvenilir bir site değildir ve alacağınız ürünlerde size problem yaşatma ihtimali vardır. Bunun kanıtı internet üzerindeki binlerce şikayettir. Umarım bunu algılayabilirsiniz, daha fazla uzatmayacağım.

Ona bakarsan Amazon'da %100 güvenilir değil, gidip az yorumu olan ve ürünü piyasa altında satan bir satıcıdan al ve gör güvenilir mi değil mi diye. Hepsiburada'da da olan iade sistemiyle uğraşırsın.

Hepsini okumadım ve hepsini sen de okumadın, ekşi sözlükte ilk 3'ünü okudum ve şikayet Var'daki attığınız şikayeti okudum, hiçbiri Hepsiburada'dan değildi ve 14 gün iade sistemini kullanmamışlardı.
O zaman "hiçbirinde" hepsiburada yazmıyor demiyeceksiniz. Ben zaten size hepsinde hepsiburada yazıyor diye bir iddaa da bulunmadım. Ama bir çoğunda hepsiburadanın kendisinin bir rezaleti olduğunu yıllardır yazar olduğum için biliyorum. Aylarca insanları bozuk ve kırık gelen ürünler için süründürdüklerini de çok iyi biliyorum.
Edit: İkinci defa yazıyorum, daha fazla uzatmayacağım. Size hayırlı alışverişler diliyorum 🙂

Son düzenleme:
O zaman "hiçbirinde" Hepsiburada yazmıyor demiyeceksiniz. Ben zaten size hepsinde Hepsiburada yazıyor diye bir iddia da bulunmadım. Ama birçoğunda Hepsiburada'nın kendisinin bir rezaleti olduğunu yıllardır yazar olduğum için biliyorum. Aylarca insanları bozuk ve kırık gelen ürünler için süründürdüklerini de çok iyi biliyorum.

Hepsiburada rezaleti yazıyor, bir giriyorsun Hepsiburada sitesinden ama başka satıcıdan alınan ürün, sonra niye bozuk geldi falan falan, bozuk gelse bile iade edebiliyorsun 14 gün içerisinde, eğer 14 günü geçerse sıkıntı çıkmaya başlıyor.

Geri
Yukarı