Hepsiburada Güvenilir mi?

Bu soruyu iki kademe yanıtlamak gerekir.

1- Satıcısı hepsiburada.com olan ürünleri hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
2- Satıcısı farklı mağaza olan ürünleri de mağaza puanlarına bakarak yine rahatlıkla alabilirsiniz. Ürün ve teslimat ile ilgili konularda çoğunlukla yine muhatabınız hepsiburada.com olacaktır.

Satıcısı hepsiburada yazan ürünlerde satıcı hepsiburada değildir. Ürünü satın alırken satış sözleşmesini okursanız eğer satan firmanın adını görebilirsiniz. Bazen belli başlı ürünleri firmalar ellerinden çıkarmak ya da satmak için fiyat indirimi yaparlar ve hepsiburada kendi adıyla yayınlama teklifinde bulunur. Danışıklı dövüş yaparlar bir nevi.

Çoğu alışverişimi hepsiburada.com sitesinden yapıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım pahalı ürünler alırken mümkün ise satıcıyı Hepsiburada seçiyorum.

En güvenilir firmalar arasında olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Problem yaşarsan da paranı öyle veya böyle mutlaka alırsın.
Yalnızca geçtiğimiz indirim döneminde bir miktar insanı mağdur etti, bunun dışında bir sabıkası yok. Benim için 1 numaralı alışveriş sitesi şahsen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı